Coaching kosmetyczny

Poczuj się komfortowo w swojej skórze

Pracuję z osobami które mają trądzik, pierwsze objawy starzenia, wysuszoną lub odwodnioną cerę. Podpowiadam jakie kosmetyki są bezpieczne w użyciu, na co zwracać uwagę przy stosowaniu. Czy stosowane kosmetyki są odpowiednie w danym momencie dla twojej cery. Jako coach kosmetyczny zapewniam gotowy plan działania . Sugestia: „Jako coach kosmetyczny daję Ci fachowe wsparcie w przygotowaniu najlepszego dla Ciebie planu działania.” Pracujemy nad znajomością Twojego ciała (cery). Pracujemy nad poprawą wizerunku. Ustalamy czego oczekujesz od siebie w jakim kierunku chcesz iść, co cię hamuje, co chcesz polepszyć.

Ty staniesz się odpowiedzialna za swoja skórę. Ja będę stać tylko obok i wspierać Cię w tej drodze do dobrego wyglądu i dobrego samopoczucia, podniesienia Twojej wartości .

Zostaniesz panią swojego dobrego wyglądu .

Po sesji otrzymujesz:
  • indywidualną ocenę stanu swojej skóry
  • określamy potrzeby
  • rozpisujemy wykaz odpowiednich preparatów do stosowania w domu
  • otrzymasz plan zabiegów kosmetycznych na 6 miesięcy
  • Ty uświadamiasz sobie potrzebę zmian
  • Wiesz co chcesz zmienić.
  • Przezwyciężasz własny opór przed zmianami
  • Nie podam Ci gotowych odpowiedzi SAMA DO WSZYSTKIEGO DOJDZIESZ .
Spotkania 30min – 60min, cena: 100zł

Coaching kosmetyczny i badanie skóry VISIA

Zadajesz sobie czasem pytanie jak będziesz wyglądała za 5 lub 10 lat? „Może lepiej nie wiedzieć” – odpowiadasz. Lepiej wiedzieć już teraz i oszukać przeznaczenie! Możesz zdiagnozować mankamenty cery, które pojawią się dopiero za kilka lat i zapobiec ich powstaniu!

W Salonie Kosmetycznym KATARZYNA oferujemy profesjonalną cyfrową analizę skóry, która pokaże jak zmieni się ona w najbliższym czasie, a ta wiedza pozwoli dobrać odpowiednie zabiegi, które pomogą zatrzymać lub nawet cofnąć czas. Analiza przeprowadzana jest za pomocą urządzenia  VISIA stworzonego z myślą o ułatwieniu pracy dermatologom i lekarzom medycyny estetycznej. Pokazuje ukryte pod powierzchnią skóry przebarwienia, fotouszkodzenia, wskaże gdzie pojawią się zmarszczki i przeanalizuje stan podpowierzchniowych naczyń krwionośnych.

 

Jak to działa?

Urządzenie cyfrowo skanuje skórę od linii włosów do podbródka. Wykonuje serię frontalnych i bocznych  zdjęć twarzy wykorzystując promienie ultrafioletowe. Tak wykonane zdjęcia pokazują strukturę skóry, jej pigmentację, rozmiar porów, rozszerzone naczynia krwionośne i obecność porfiryn – śladów bakterii. Umożliwia to wykrycie rumienia, trądziku pospolitego i różowatego, popękanych naczyń krwionośnych oraz przebarwień i uszkodzeń wywołanych zbyt ciepłym lub zbyt zimnym powietrzem. Badanie jest całkowicie bezbolesne i trwa kilkanaście minut. Na ekranie komputera można zobaczyć niewidoczne gołym okiem zmiany skórne takie jak plamy po słoneczne, plamy starcze, czy zmarszczki. Niezwykle istotna jest również możliwość oceny szkód wyrządzonych przez promienie UV, które mogą w przyszłości doprowadzić do powstania choroby nowotworowej. System analizy skóry VISIA wykonuje również symulację naszego wyglądu za 5-7 lat, oraz pokazuje jakie efekty odmładzające dałoby zastosowanie odpowiedniej pielęgnacji. VISIA ocenia realny wiek skóry i porównuje go z cerą innych osób tej samej płci w tym samym wieku o tym samym typie skóry.

Korzyści z wykonania cyfrowej analizy skóry

Ile razy zastanawiałaś się, czy nowy krem lub zabieg kosmetyczny naprawdę działa, czy może skóra jest tylko chwilowo gładka i miękka, tak jak to bywa po zastosowaniu każdego peelingu i kremu nawilżającego? A może pogubiłaś się w tych wszystkich zaleceniach pielęgnacyjnych i kolejnych no woodkrytych cud-składnikach, które obowiązkowo muszą znaleźć się w kosmetyku. Czy można wierzyć samozwańczym ekspertkom-blogerkom, które dostają kosmetyki za darmo, a producentom kremów wysyłają cennik za polecenie produktu lub tylko za umieszczenie na swoim profilu selfie z nowością wprowadzaną na rynek? Jeśli odpowiedziałaś „tak” choć na jedno pytanie analiza skóry VISIA i coaching kosmetyczny są dla Ciebie.

Po wykonaniu badania stanu skóry, określeniu jej typu i wykonaniu symulacji starzenia można dobrać odpowiednią pielęgnację skrojoną pod potrzeby twojej cery. Kolejnym etapem jest zaplanowanie zabiegów kosmetycznych, które zapobiegną starzeniu się twojej skóry i odwrócą zmiany, które już zaszły. Oferowany w Salonie Kosmetycznym KATARZYNA  coaching kosmetyczny da gotowy plan działania. Nauczy Cię jak prawidłowo dbać o skórę, pogłębi znajomość Twojej cery i pomoże ustalić czego oczekujesz i jak to osiągnąć.

Coaching kosmetyczny – co to takiego?

– Ty staniesz się odpowiedzialna za swoją skórę, ja będę stać tylko obok i wspierać Cię w drodze do dobrego wyglądu i samopoczucia, podniesienia poczucia Twojej wartości – mówi Katarzyna Nowak, właścicielka Salonu Kosmetycznego KATARZYNA. Dzięki badaniu VISIA określony zostanie typ Twojej skóry. – Od nowa nauczę właściwej pielęgnacji, podpowiem jakie kosmetyki są dla Ciebie bezpieczne i na co zwrócić uwagę przy ich stosowaniu – wyjaśnia. – Odchudzę też twoją kosmetyczkę, bo to ile kosmetyków się w niej znajduje nie zawsze przekłada się na efektywną pielęgnację – dodaje. Coaching kosmetyczny obejmuje także plan zakupów kosmetyków dobranych do Twoich potrzeb w danym momencie a także sześciomiesięczny plan zabiegów kosmetycznych.

 

Cena: 200zł 

Czas: 60 min.

Przeciwwskazania: brak