Dłonie i stopy

French manicure

To technika lakierowania paznokci z zaznaczeniem bielą części wystającej paznokcia. To najczęściej i najchętniej wybierany zabieg na paznokcie, elegancki, ponadczasowy. Pasuje do każdego ubioru i na wszystkie okazje.

Manicure biologiczny

Zabieg zaczynamy od zmiękczenia skórek wokół paznokcia za pomocą specjalnego płynu. Następnie odsuwamy je delikatne i ewentualnie wycinamy cążkami. Nadajemy kształt płytce paznokciowej pilnikiem papierowym. Wyrównujemy nierówności, usuwamy pozostałości nachodzącego na płytkę naskórka oraz polerujemy powierzchnię paznokci za pomocą profesjonalnej frezarki. Do zabiegu manicure używamy delikatnego frezu z piaskowca, nienaruszającego wierzchniej warstwy  paznokcia.
Na paznokcie oraz wał paznokciowy nanosimy regenerującą oliwkę. Nawilżamy skórę dłoni profesjonalny kremem – Longue Vie Mains.

Czas zabiegu: 30 minut, Cena zabiegu – 50zł, z malowaniem 60zł

Manicure japoński

Czas zabiegu: 30 minut, koszt 60zł

Japoński manicure to zabieg, który polega na wcieraniu energicznymi ruchami specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Wszystkie składniki stosowanych preparatów są naturalne. Zabieg szczególnie polecany w pielęgnacji dłoni mężczyzn.

 

Tipsy

Ratunek dla osób obgryzających paznokcie, na tipsach znakomicie trzyma się lakier. Technika polegająca na malowaniu wzorów, naklejaniu kalkomanii, kolorowych koralików lub metalowych ozdób.

 

Maska parafinowa na dłonie

Dzięki zawartości naturalnych substancji natłuszczających wygładza, nawilża i pojędrnia skórę. Skuteczna dla osób cierpiących na reumatyzm.

Efekty:

  • rozgrzanie i ukrwienie,
  • zmiękczenie i uelastycznienie
  • nawilżenie,
  • gładkość.

Peeling na dłonie

Naturalna odnowa skóry.

Efekty:

  • złuszczenie warstwy rogowej naskórka
  • ujędrnienie,
  • odmłodzenie
  • nawilżenie

Manicure Hybrydowy – GelColor ORLY

Efekty zabiegu:
Brylantowy połysk, jakiego nie uzyska się żadną inną metodą!
Błyskawiczne utrwalanie pod lampą  –
Nie niszczy płytki paznokcia przy nakładaniu oraz zdejmowaniu żelu. Nie wymaga polerowania paznokci!

Informacje o zabiegu:
Manicure hybrydowy – GelColor ORLY przeznaczony jest dla klientek z naturalną płytką paznokci, które chcą, aby lakier utrzymywał się na ich paznokciach przez bardzo długi czas i miał perfekcyjny połysk bez zarysowań.

GelColor ORLY – jest delikatnym żelem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. Ta nowa generacja żelu powstała w laboratorium ORLY i jest pierwsza na świecie!
Manicure hybrydowy dedykowany jest paznokciom mocnym i zdrowym. Zabieg obejmuje opracowanie skórek, wymodelowanie kształtu paznokci oraz nałożenie kolejnych preparatów z systemu Gel Color ORLY. Ponadto nałożenie balsamu nawilżającego i olejku na paznokcie i skórki.

Czas zabiegu: 45 minut, koszt – 80zł

Ściągnięcie hybrydy 20zł (jeżeli zabieg nie był wykonany w naszym salonie)

Manicure Japonski

Efekty zabiegu:
To metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im równocześnie połysk. Ten unikatowy, nowoczesny manicure nadaje paznokciom naturalny blask. Zawarte w manikiurze japońskim witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza martwego wzmacniają płytkę paznokcia. Technologia P. Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy zapobiega łuszczeniu i rozdwajaniu się płytki paznokcia.

Czas zabiegu: 30 minut, koszt 60zł

Pedicure Klasyczny

Efekty zabiegu:
Zadbane stopy są dla wielu z nas podstawą dobrego samopoczucia. Warto pamiętać, że zabieg pedicure należy wykonywać także ze względu na czynniki higieniczny oraz zdrowotny.

Informacje o zabiegu:
Zabiegi pedicure wykonujemy profesjonalną frezarką, metodą nieinwazyjną- nie wycinamy zrogowaciałego naskórka, ponieważ powoduje to nadmierne i wzmożone narastanie skóry, co przyczynia się do powstawania zrogowaceń ! Kapturki ścierne używane podczas zabiegu są jednorazowe, a ich gradacja dostosowana do potrzeb skóry.
W specjalnej kąpieli zmiękczamy naskórek stopy przez około 10 minut. Osuszamy stopy jednorazową serwetą fizelinową. Na zrogowaciały naskórek nanosimy silnie zmiękczający płyn. Po chwili zmiękczony naskórek usuwamy za pomocą frezarki, wygładzamy skórę. Nanosimy ziarnisty, odświeżający peeling i wykonujemy masaż stóp. Zmywamy pozostałości, osuszamy stopy.
Skracamy paznokcie, usuwamy skórki, nadajemy paznokciom odpowiedni kształt zapobiegający wrastaniu. Wyrównujemy płytkę, usuwamy pozostałości naskórka oraz polerujemy paznokcie przy pomocy frezarki – delikatnego frezu z piaskowca.
Nakładamy regeneracyjną oliwkę na paznokcie i wał paznokciowy, a w stopy wmasowujemy profesjonalnym krem – Longue Vie Pieds.

Czas zabiegu: 45 minut, Cena zabiegu 80zł, z malowaniem lakierem – 90zł, z malowaniem hybryda ORLY 120zł

Pedicure klasyczny powinno się wykonywać raz w miesiącu

Pedicure kosmetyczny i leczniczy

Usunięcie zrogowaciałego naskórka, modzeli, odcisków, wrastających paznokci. W efekcie uzyskujemy zadbany i higieniczny wygląd stóp. Maska parafinowa na stopy przyniesie ulgę popękanym piętom, świetnie natłuści, działa bakteriobójczo.

Klamra korygująca

Stosowana w przypadku wrastających paznokci. Przynosi natychmiastową ulgę. Spłaszcza płytkę i w ten sposób zapobiega ponownemu wrastaniu paznokcia.