Medycyna estetyczna

Zabiegi modelujące i odmładzające

Miękki lifting
Opis zabiegu

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego przeprowadza lekarz. Przy pomocy cienkiej igły lub kaniuli wstrzykuje preparat w te partie twarzy i ciała, które należy skorygować. Mogą to być delikatne zmarszczki powierzchniowe, głębsze liniowe zmarszczki, bruzdy, głębokie fałdy lub ubytki objętościowe.

Wskazania:

Utrata jędrności i napięcia skóry twarzy i ciała. Wygładzenie zmarszczek, bruzd i fał skórnych takich jak: bruzda nosowo-wargowa, zmarszczka „palacza” oraz tzw. „linia marionetki”, „dolina łez”, „lwia bruzda”. Kształtowanie konturów twarzy, wypełnianie ubytków wolumetrycznych m.in. modelowanie kości policzkowych, owalu twarzy, brody, nosa, płatków uszu. Powiększenie i korekta kształtu ust, ich nawilżenie. Poprawa jakości skóry (problemy skóry dojrzałej), uszkodzenia posłoneczne skóry, leczenie blizn potrądzikowych i innych. Wspomaganie leczenia zmarszczek mimicznych. Poprawa wyglądu dłoni, kształtu nosa, płatków uszu.

Modelowanie i odmładzanie ust
Usta fascynują od tysięcy lat. Odzwierciedlają podobnie jak oczy, stan naszego umysłu i uczuć. Są silnym środkiem ekspresji twarzy. Przyciągają uwagę w czasie rozmowy, uwodzą zmysłowością. Chociaż ideały piękna zmieniały się na przestrzeni czas, zawsze ceniona była ich delikatność, miękkość, odpowiednia wielkość, proporcje budowy, symetria. Naturalnie wypełniona czerwień warg, napięte, ale jednocześnie delikatne i miękkie usta nie są zarezerwowane tylko dla osób młodych. Chociaż w miarę starzenia się dochodzi do zwężenia czerwieni wargowej, opadnięcia kącików ust, zwiotczenia i utraty jędrności warg, które pokrywają się zmarszczkami podobnie jak pozostałe partie skóry, zmiany te można odwrócić.
Toksyna botulinowa
Oznaki starzenia się, widoczne zwłaszcza w wyglądzie zewnętrznym, wpływają na sposób w jaki ludzie postrzegają siebie, oraz na interakcje z otaczającym ich światem. Procesowi starzenia towarzyszy powstawanie dwóch typów zmarszczek: zmarszczek dynamicznych (mimicznych), spowodowanych nadmierną aktywnością mięśni. Do nich należą m.in. tzw. „zmarszczki lwie” lub glabelarne/ międzybrwiowe, tzw. „kurze łapki” – zmarszczki wokół oczu, czy tzw. „linie palacza” – zmarszczki wokół ust. Drugi rodzaj zmarszczek to zmarszczki statyczne, związane z utratą pierwotnej objętości skóry, jej wiotczeniem, często spotęgowane siłą grawitacji. Należą do nich bruzdy nosowo-wargowe, opadające kąciki ust, zmarszczki okolicy dolnej 1/3 części twarzy, szyi i dekoltu, w okolicy uszu, łokci, kolan, pępka, grzbietu dłoni.
Zmarszczki mimiczne są skutkiem zagniatania się skóry w wyniku aktywności mięśni mimicznych. Kiedy się śmiejemy, marszczymy brwi, skupiamy lub mrużymy oczy, mięśnie kurczą się, powodując formowanie się zmarszczek i linii.
Radiesse
Zabieg Radiesse łączy w sobie efektywność typowego wypełniacza z jednoczesnym, silniejszym, niż w przypadku kwasu hialuronowego – działaniem stymulującym skórę do odbudowy. Proces namnażania się komórek, dzięki któremu skóra się regeneruje, ulega stopniowemu spowalnianiu około 30 roku życia. Skóra traci odpowiednie nawilżenie i elastyczność. Wokół oczu i ust pojawiają się pierwsze zmarszczki. Twarz nie jest już tak napięta i gładka jak kiedyś. Radiesse to wypełniacz skóry o potwierdzonym klinicznie podwójnym działaniu: wygładza natychmiastowo zmarszczki i stymuluje produkcję kolagenu, który wspiera proces odnowy skóry. Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia – biologiczny materiał stosowany od ponad 20. lat w chirurgii ortopedycznej, neurologii, stomatologii i okulistyce. Radiesse prowadzi do długotrwałej, lecz nie permanentnej odnowy i powiększenia tkanek.
Radiesse koryguje niedoskonałości wyglądu twarzy wynikające z procesów starzenia się skóry i działania siły grawitacji. Przywraca objętość tych miejsc, które wcześniej były naturalnie wypełnione. Delikatnie modeluje i wypełnia zmarszczki, obwisłe i zapadłe policzki, poprawia naturalny kontur twarzy, przywraca młodzieńczy wygląd okolicy kości jarzmowych, poprawia wygląd dłoni, okolicy nosa – dzięki czemu kształt nosa, a zwłaszcza niedoskonałości grzbietu nosa – ulegają naprawie porównywalnej do efektu operacji plastycznej.
Starzenie się dłoni
Zwyczajowo mówi się, że prawdziwy wiek człowieka, zwłaszcza kobiety poznaje się po jej dłoniach. Starzeją się one równie szybko jak twarz, a na co dzień poświęca się im zdecydowanie mniej uwagi. Dłonie są narażone na wiele bodźców uszkadzających skórę, zwłaszcza na promieniowanie słoneczne i inne czynniki środowiskowe.

Z upływem czasu, skóra dłoni traci swoją elastyczność, staje się bardziej wiotka, zanikają mięśnie i podskórna tkanka tłuszczowa, co powoduje, że przez skórę prześwitywać zaczynają naczynia krwionośne, ścięgna i zarysy kości śródręcza.

Zabiegi laserem HIFU – wykonywane powinny być TYLKO i wyłącznie przez lekarza

Dlaczego zabieg leserem HIFU powinien być wykonywany tylko przez lekarza i co w przeciwnym razie nam grozi:
– ponieważ pracuje się na wysokich parametrach wiązki ultradźwięków ,aby uzyskać efekt liftingu – kosmetyczne urządzenia mają niskie parametry i przez co nie unoszą tak mocno tkanek
– brak szczegółowej znajomości anatomii budowy twarzy mięśni, przebiegów nerwów, naczyń co może doprowadzić do powikłań
– mocna skondensowana fala ultradźwiękowa może porazić lub uszkodzić nerwy doprowadzając do porażenia lub niedowładu jednej lub obu stron twarzy przerywając ciągłość naczyń można doprowadzić do martwicy
– przeprowadzając zabieg na szyi lub podbródku a pracując na nie odpowiedniej długości fal lub przykładając głowice w nieodpowiednim miejscu można doprowadzić do uszkodzenia krtani a w konsekwencji szybko postępujący obrzęk z zagrożeniem uduszenia
– możliwość uszkodzenia ślinianek przyusznych
– poparzenie i martwica kości rzuchwy

W trakcie zabiegu laserem HIFU naskórek i tkanka powierzchniowa są bezpieczne, ponieważ działaniu ultradźwięków poddawany jest jedynie konkretny obszar naszej skóry. Dzięki temu, zabieg HIFU zaliczamy do nieinwazyjnych metod odmładzania skóry, a w porównaniu z wcześniejszymi technologiami zapewnia dużo większą precyzję działania.

W trakcie zabiegu dochodzi zatem do aplikacji ultradźwięków i przekazania do tkanki dawki energii cieplnej potrzebnej do spowodowania obrażeń w określonym miejscu oraz stymulowania naturalnego procesu gojenia się. W rezultacie następuje zwiększenie napięcia i widoczny lifting skóry.

 

Natychmiastowy efekt zabiegowy po terapii HIFU!

Efekty zabiegowe HIFU UltraZone™:

 • lifting i „zagęszczenie” skóry
 • zmniejszenie wiotkości
 • regenerację kolagenu
 • podniesienie brwi
 • poprawę owalu twarzy
 • podniesienie tzw. chomików
 • ujędrnienie i uelastycznienie skóry
 • redukcja zmarszczek
 • zmniejszenie porów

Zabiegi wykonywane urządzeniem UltraZone™ są idealnym rozwiązaniem dla osób, które oczekują widocznego i spektakularnego efektu w postaci liftingu skóry, a jednocześnie szukają bezpiecznej, mało inwazyjnej metody, która nie wiąże się z długotrwałą rekonwalescencją i pozwala szybko powrócić do codziennych obowiązków.

Cennik zabiegu:

– Cała twarz – 1600-1800zł + podbródek + dodatkowo szyja 200zł

Perfectus – poczuj różnicę dzięki doskonałej optyce i innowacyjnej technologii .

Niewątpliwym atutem lasera Perfectus™ S.T.S. 40W jest wykorzystanie  4 systemów pracy:
 • CUT SYSTEM,
 • FRACTIONAL SYSTEM,
 • ENDO VAGINAL SYSTEM* ,
 • SOFT SYSTEM,

dzięki czemu mamy możliwość wykonania zarówno zabiegów usuwania znamion skórnych, głębokiego resurfecingu skóry, powierzchownych peelingów oraz zabiegów wewnętrznego bezinwazyjnego działania bez uszkodzenia śluzówki.

 

Obszary ciała najczęściej podawane terapii:

 • twarz (soft peeling, fotoodmładzanie, blizny potrądzikowe, przebarwienia)
 • szyja (opracowanie obręczy Wenus, zmarszczki, fotoodmładzanie),
 • dekolt (fotoodmładzanie, utrata jędrności),
 • grzbiety rąk (fotoodmładzanie i przebarwienia ),
 • okolica oczu (zmarszczki tzw. „kurze łapki”),
 • plecy (blizny po trądzikowe, przebarwienia),
 • brzuch (rozstępy, wiotkość skóry);

Zastosowana w laserze płynna regulacja wszystkich parametrów, umożliwia uzyskanie oczekiwanego efektu zabiegowego oraz pracę z różnymi przypadkami klinicznymi.

Laser frakcyjny CO2 Perfectus™ S.T.S. 40W umożliwia wykonanie różnorodnych zabiegów z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej:

 • soft peeling lub resurfacing,
 • opracowanie blizn zanikowych,
 • opracowanie blizn przerostowych,
 • opracowanie blizn potrądzikowych
 • redukcja przebarwień,
 • zwiększenie gęstości oraz napięcia skóry,
 • poprawa owalu twarzy
 • lifting powieki górnej
 • lifting biustu,
 • opracowanie rozstępów,
 • usuwanie zmian skórnych: brodawek, włókniaków
 • głęboki lifting skóry

W ginekologii laser frakcyjny CO2 Perfectus™ S.T.S.  wykorzystywany jest do zabiegów nieoperacyjnej poprawy estetyki okolic warg sromowych i pochwy oraz wpływa na zwiększenie komfortu życia pacjentek .

Dzięki zastosowaniu kilku różnych głowic w laserze Perfectus ™ S.T.S. możemy uzyskać m.in.:

 • zwiększenie napięcia ścianek pochwy
 • przywrócenie prawidłowego nawilżenia pochwy
 • przywrócenie prawidłowego pH oraz zmniejszenie powstawania stanów grzybiczych oraz bakteryjnych
 • leczenie w sposób nieoperacyjny wysiłkowego nietrzymania moczu
 • efekt estetyczny rozjaśnienia warg sromowych
 • usunięcie kłykcin kolczystych okolic sromu, odbytu

  Cennik zabiegów:

  – Twarz – 1000 zł

  – Szyja – 400 zł

  – Dekolt – 400 zł

  – Twarz + Szyja – 1100zł

  – Twarz + Dekolt – 1100 zł

  – Twarz + Szyja + Dekolt – 1200 zł

  – Dłonie – 200 zł

VIVACE

FRAKCJONOWANIE MIKROIGŁOWE RF Z TERAPIĄ SKOJARZONĄ LED

Mikronakłuwanie, radiofrekwencja (RF) i biostymulacja LED w jednym zabiegu – VIVACE  to wyjątkowy sposób na przestrzenne ujędrnienie i modelowanie skóry, czyli lifting bez skalpela. Na liście pokonanych ma: zmarszczki, opadające powieki, worki pod oczami, utratę jędrności skóry twarzy i ciała, blizny, rozstępy, rozszerzone pory i łojotok.

Zalety VIVACE

 • nakłuwanie i podgrzanie skóry powoduje lifting twarzy bez skalpela
 • skuteczność porównywana do lasera frakcyjnego
 • bez efektu złuszczana naskórka
 • szybki czas rekonwalescencji (z reguły 3-4 godziny zaczerwienienia skóry)
 • możliwość wykonywania przez cały rok, także w okresie intensywnego nasłonecznienia
 • długotrwałe efekty zabiegowe
 • szerokie zastosowanie: od dużych powierzchni skóry (rozstępy, wiotka i nieelastyczna skóra brzucha, ud, ramion itp.) do najmniejszych defektów np. opadające powieki, worki pod oczami, opadające policzki, rozszerzone ujścia gruczołów łojowych.

Jak działa VIVACE®?

Tajemnica sukcesu technologii VIVACE® tkwi w równoczesnym mikronakłuwaniu frakcyjnym i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych (RF). Radiofrekwencja czyli fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych wywołują mocne podgrzanie skóry właściwej. Organizm reaguje na taki kontrolowany i w pełni bezpieczny szok termiczny, uruchamiając proces regeneracji i przemodelowania struktury kolagenowej. Powstają nowe włókna kolagenowe, a kolagen istniejący w skórze ulega skręceniu, co od razu poprawia jędrność i elastyczność skóry. Daje to efekt natychmiastowego liftingu termicznego. Na dalsze ujędrnienie związane z produkcją nowego kolagenu trzeba poczekać 1-3 miesiące. Kluczowe w technologii VIVACE® jest zastosowanie odpowiedniej temperatury – radiofrekwencja dostarcza skórze właściwej energii cieplnej na poziomie 45-60 stopni, co pozwala uruchomić intensywną regenerację. Dotarcie do głębokich warstw skóry ułatwia zastosowanie elektrod w formie mikroigieł, które jednocześnie nakłuwają skórę. Mechaniczna stymulacja za sprawą matrycy sterylnych mikroigieł, także pobudza skórę do intensywnej regeneracji. Dodatkowo na tkanki działa światło LED, intensyfikujące wszystkie procesy naprawcze.

URZĄDZENIE VIVACE® ŁĄCZY TECHNOLOGIE: CIT, WHM ORAZ TERAPIĘ LED, DAJĄC DOSKONAŁE EFEKTY ZABIEGOWE

 1. CIT (COLLAGEN INDUCTION THERAPY) − TERAPIA INDUKUJĄCA KOLAGEN POPRZEZ MIKRONAKŁUCIA

Matryca sterylnych mikroigieł tworzy w skórze siatkę mikroskopijnych uszkodzeń, które prowokują proces autoregeneracyjny. Dzięki mikronakłuwaniu powstaje nowy kolagen, zagęszczający i ujędrniający skórę. W przypadku blizn i rozstępów mikronakłuwanie powoduje zastąpienie uszkodzonej tkanki nowo wytworzoną. Na skutek mikronakłuć w skórze powstaje siatka mikro-kanalików, za pomocą których można dostarczyć w głąb skóry substancje aktywne, np. koktajle do mezoterapii czy osocze bogatopłytkowe.

 1. WHM (WOUND HEALING MECHANISM) MECHANIZM GOJENIA USZKODZEŃ VIVACE®RF

Biopolarna energia fal radiowych RF, wytwarzana przez elektrody mikroigłowe Vivace®, powoduje powstanie ciepła, które w sposób frakcyjny tworzą punkty mikrokoagulacji w skórze. Rozpoczyna się® intensywny proces naprawczy, który jest naturalną reakcją skóry na kontrolowane i zaplanowane uszkodzenie. Dochodzi do pożądanego uwolnienia mediatorów stanu zapalnego i rozpoczęcia procesu neokolagenezy. Efekt? Wygląd skór poprawia się, staje się ona bardziej elastyczna i jędrna. Energia RF działa łagodząco na trądzik oraz zmniejsza aktywność gruczołów łojowych i likwiduje część gruczołów potowych.

 1. DIODA EMITUJĄCA ŚWIATŁO LED

Aplikator ze światłem LED współpracuje z mikronakłuwaniem RF. Biostymulacja wspiera procesy prowadzące do poprawy wyglądu skóry. Czerwone światło LED aktywuje fibroblasty do zwiększenia produkcji kolagenu, poprawia także napięcie oraz koloryt i teksturę skóry. Światło niebieskie wpływa z kolei na bakterie propionibacterium acnes, przez co wspomaga leczenie trądziku.

Wskazania do zabiegów VIVACE®

 • Wiotka i pozbawiona jędrności skóra twarzy
 • Zmarszczki
 • Zwiotczenie i utrata elastyczności skóry szyi i dekoltu
 • Utrata owalu twarzy
 • Opadające policzki tzw. chomiki
 • Opadające powieki
 • Worki pod oczami
 • Brak jędrności i elastyczności skóry ramion, brzucha, pośladków, ud
 • Blizny pooperacyjne i pourazowe
 • Blizny potrądzikowe
 • Rozstępy
 • Rozszerzone pory
 • Trądzik
 • Nadpotliwość pach

Efekty działania VIVACE®

Zobaczysz je już po pierwszym zabiegu i będą narastać z każdym powtórzeniem. Jeśli chodzi o efekt zagęszczenia skóry, jest on porównywalny nawet do zastosowania lasera frakcyjnego CO2.

TWARZ

 • Skóra jest bardziej zagęszczona i napięta, przez to wyglądasz młodziej
 • Poprawia się i zarysowuje owal twarzy wzdłuż linii żuchwy.
 • Pory skóry ulegają zwężeniu
 • Zmarszczki zmniejszają się i są mniej widoczne.
 • Poprawia się wygląd dolnych i górnych powiek, dzięki zagęszczeniu skóry.
 • Jeśli cierpisz z powodu łojotoku, po terapii VIVACE®gruczoły łojowe ograniczą swoją aktywność i nie będą produkować tak dużo łoju skórnego.
 • Blizny potrądzikowe są mniej widoczne

Cennik zabiegów:

– Twarz – 900 zł

– Szyja – 300 zł

– Dekolt – 300 zł

– Twarz + Szyja – 1000zł

– Twarz + Dekolt – 1000 zł

– Twarz + Szyja + Dekolt – 1100 zł

CIAŁO

 • Wszędzie tam, gdzie zastosujemy terapię VIVACE®– np. na szyi, dekolcie, ramionach, brzuchu, pośladkach, udach – skóra będzie zagęszczona, dzięki czemu stanie się bardziej jędrna, elastyczna i napięta.
 • Blizny pourazowe i pozabiegowe będą mniej widoczne.
 • Rozstępy zostaną zredukowane i „wtopią się” w skórę.
 • Przy leczenia nadpotliwości – gruczoły potowe w rejonie pach zostaną trwale zniszczone.

Cennik zabiegów:

– Dłonie – 150zł

– Brzuch – 20-600zł (zależny od powierzchni zabiegu)

– Rozstępy – 200-600zł (zależny od powierzchni zabiegu)

– Blizny – cena ustalana indywidualnie

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia poprawia jakość skóry trądzikowej i z rozszerzonymi porami. Powoduje spłycenie blizn potrądzikowych. Redukuje i zapobiega drobnym zmarszczkom, tworząc nowe komórki skóry. Skutecznie redukuje komórki tłuszczowe pobudzając procesy spalania tkanki tłuszczowej. Poprawia mikroukrwienie, działa detoksykacyjnie i wygładzająco. Jest metodą wspomagającą leczenie cellulitu, ponieważ działa nie tylko na skórę ale również na tkankę podskórną. Może być stosowana na wszystkie partie ciała, w tym w okolicy kolan, łokci, na wewnętrznej powierzchni ramion i ud, na brzuchu zwłaszcza u kobiet po ciąży lub po przebytych terapiach odchudzających. W połączeniu z innymi metodami redukcji zmarszczek i cellulitu przynosi bardzo dobre rezultaty przywracając jędrny, sprężysty wygląd ciała. Mezoterapia sprawia, że skóra staje się jaśniejsza i pełna zdrowego blasku. Redukuje przebarwienia skórne i wygładza koloryt cery. Działa również regenerująco przy wypadaniu włosów i łysieniu, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia. Zapobiega problemom skóry głowy oraz zwiększa gęstość i grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy oraz skórę głowy.

Cennik zabiegów:

– Mezoterapia igłowa – 300-330zł

– Mezoterapia igłowa + zabieg złuszczania skóry – 300zł

– Mezoterapia igłowa + zabieg Age Summum – 300 zł

Botox
Botoks (botox) jest w pełni bezpiecznym i skutecznym zabiegiem o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym. Zabieg botoksem polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni.

Każdego dnia, gdy uśmiechamy się lub też marszczymy brwi następuje skurcz mięśni naszej twarzy. W wyniku tego powstają fałdy skórne powodujące zmarszczki. Zmarszczki te z upływem lat stają się coraz bardziej widoczne. Z pomocą w likwidowaniu problemów wywołanych przez kurczenie się mięśni, czyli zmarszczek przychodzi nam toksyna botulinowa. Preparat ten skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne i przywraca twarzy młodość i „świeży” wygląd.

Czas trwania 30 minut.
Koszt: 1 okolica  – 450zł, 2 okolice – 800zł, 3 okolice – 1000zł

Utrata proporcji twarzy i ciała
Młody, zdrowy i estetyczny wygląd twarzy kojarzy się z prawidłową kondycją skóry, ale również z zachowaniem właściwych proporcji, harmonii i równowagi pomiędzy poszczególnymi partiami twarzy. Obraz ten uzupełnia naturalna mimika.

Upływ czas lub znaczna utrata wagi sprawia, że dochodzi do nasilenia się wiotkości skóry, utraty jej elastyczności i napięcia. Zaniki w obrębie tkanki podskórnej, mięśniowej i kości przyczyniają się do pojawienia się ubytków objętości w niektórych rejonach twarzy (tzw. zaburzenia wolumetrii) np. w okolicy policzków, skroni, oczodołów, brody czy żuchwy. Pogłębiają się również bruzdy nosowo-wargowe. Odwróceniu podstawą w dół ulega „trójkąt twarzy”, co powoduje, że przewagę objętościową uzyskuje dolna 1/3 cześć twarzy, podczas gdy u dzieci i osób młodych trójką ten skierowany jest podstawą ku górze. Odpowiadają za to m.in. dobrze zaznaczone kości policzkowe i właściwa objętość środkowego piętra twarzy.

Zaburzenia wolumetrii nasilone przez siłę grawitacji i pogłębiającą się utratę elastyczności skóry można obecnie skutecznie leczyć.

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym
Celem zabiegu powiększenia i modelowania ust jest przywrócenie lub nadanie ustom objętości oraz ich głębokie nawilżenie i odmłodzenie. Jest to jeden z najbardziej popularnych i najczęściej wykonywanych na świecie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wynika to z faktu, że jest prawie nieinwazyjny a umiejętnie przeprowadzony wyraźnie poprawia atrakcyjność twarzy. Pełne, zmysłowe usta to jeden z wielu atutów zarówno kobiet jak i mężczyzn i jest to bez wątpienia jeden z elementów wyglądu który przyciąga uwagę płci przeciwnej.

Zabieg wykonywany jest w każdym wieku, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Zabieg wypełnienia ust doskonale modeluje i poprawia nawilżenie ust. Zabieg jest w pełni bezpieczny, nie niesie ryzyka uczulenia, ponieważ kwas hialuronowy jest składnikiem tkanki człowieka odpowiedzialnym za magazynowanie wody.

Koszt: 1 ampułka 1ml- 1000zł, czas 30 minut, konsultacja w dniu zabiegi GRATIS.

Miękki lifting
Soft Lifting zwany też miękkim liftingiem jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Soft Lifting to nowoczesne koncepcje rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni przy użyciu kwasu hialuronowego Restylane Vital, Restylane Vital Light, StylAge HydroMax, Revanesse Pure i in. Wykorzystywana substancja gwarantuje właściwy poziom nawodnienia skóry, elastyczności i napięcia jak również decyduje o świeżości jej wyglądu i witalności. Najważniejszą zaletą Soft Liftingu jest uzyskanie w pełni naturalnego odmłodzenia, bez „efektu maski”. Technika Soft Lifting umożliwia naturalną poprawę wyglądu całej twarzy (a nie tylko jej jednego elementu) w czasie jednego zabiegu. W Soft Liftingu pokrywamy duży obszar skóry twarzy kwasem hialuronowym. Dzięki temu uzyskujemy działanie dwufazowe: modelowanie owalu twarzy i zwiększone napięcie skóry, a z drugiej strony intensywne nawilżenie i stymulację odbudowy kolagenu. Skóra twarzy zyskuje dodatkowe rusztowanie, siatkę, która ją odżywia, podtrzymuje i modeluje

Czas 45 minut,  koszt: 1 ampułka 1ml – 1000zł , 2 ampułki 1ml – 1600zł

Nici hialuronowe
Nowoczesny zabieg modelowania twarzy za pomocą kwasu hialuronowego. Polega na wprowadzeniu preparatu w skórę w sposób liniowy, w oparciu o wektory napięcia skóry. Związek ten, naturalnie występujący w naszym organizmie, decyduje o elastyczności, jędrności i gładkości skóry. Wykazuje niezwykle silne działanie nawilżające – wiąże i utrzymuje odpowiedni poziom wody w naskórku. Dodatkowo obecność cząsteczek kwasu hialuronowego w skórze aktywizuje produkcję kolagenu i neutralizuje wolne rodniki. Jednak w miarę upływu lat umiejętność tworzenia nowego kwasu hialuronowego zanika, co jest przyczyną powstawania licznych zmarszczek oraz utraty jędrności skóry i jej odwodnienia. poprawa owalu twarzy.

 • poprawa napięcia skóry policzków i czoła
 • uniesienie brwi i zewnętrznego kącika oka
 • podniesienie kącików ust
 • wypełnienie „doliny łez”

Czas 45 minut, koszt – 1000 – 1600zł

Wolumetria twarzy
Wolumetria twarzy, czyli lifting i modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy i nadać jej młodszy, harmonijny wygląd. Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy. Kwas hialuronowy pomaga również przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia skórze oraz spłycić zmarszczki. Wolumetria to zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn– unoszenie opadających policzków tzw. „chomików”.

 • modelowanie policzków
 • wypełnienie „doliny łez”
 • konturowanie zarysu żuchwy
 • wyrównanie ubytków objętości twarzy

Koszt: 1000 – 2600zł, czas 45 minut.

Leczenie przebarwień
Cosmelan to najnowszej generacji sposób na odmłodzenie, wygładzenie i depigmentację skóry. Cosmelan jest w pełni skuteczną terapią usuwającą plamy barwnikowe pochodzenia hormonalnego jednocześnie przywracając równowagę skórze tłustej i mieszanej. Pozwala pozbyć się przebarwień o różnej etiologii i lokalizacji. Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Preparat jest bardzo silny w działaniu a jednocześnie bezpieczny przy prawidłowym użyciu. Terapia cosmelanem jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wymaga różnego czasu stosowania w zależności od fototypu skóry. Mechanizm działania preparatu cosmelan jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny. Kilka z substancji obecnych w cosmelanie działa przez blokowanie tego enzymu, lub nawet odwraca przemiany metaboliczne w łańcuchu. kwas kojow – kwas fitowy – arbutyna – palmitynian retinolu – kwas askorbowy.
Kwas TCA

W zabiegu Frost Peel stosuje się kwas trójchlorowooctowy TCA. Kwas ten jest pochodną kwasu octowego i najsilniejszym kwasem organicznym. Charakteryzuje się małą cząsteczką oraz łatwą i szybką penetracją naskórka i skóry właściwej, a w związku z tym ma najwyższą dermatologicznie skuteczność. Nie powoduje toksyczności ogólnoustrojowej i alergizacji.Zabieg polega na aplikacji kilku warstw roztworu kwasu trójchlorooctowego na powierzchnię skóry. Dochodzi do głębokiego złuszczania naskórka. Nowo powstała tkanka łączna zawiera liczne młode fibroblasty.Zabieg polecany jest szczególnie dla skóry dojrzałej, tłustej, łojotokowej, ze zmianami trądzikowymi lub potrądzikowymi, przebarwieniami, a także skóry z cechami tzw. fotostarzenia.
Zróżnicowana głębokość działania zależy od stężenia użytego roztworu (30% – 40%), ilości nakładanych warstw, czasu trwania aplikacji. Kwasy TCA cechuje uniwersalność, pozwalająca na precyzyjne dopasowanie zabiegu do rodzaju problemu skóry i możliwość zastosowania ich zarówno na twarz jak dłonie i ciało (rozstępy, blizny, przebarwienia)

Czas 30 minut,
koszt: twarz -100zł, twarz + szyja – 200zł,  twarz + szyja + dekolt – 300zł

  

 

Maska tretinoinowa SkinFit
Maska tretinoinowa SkinFit jest wyjątkowym produktem, który daje doskonałe efekty kliniczne w walce z trądzikiem, fotostarzeniem i hiperpigmentacjąTretinoina należy do retinoidów – najważniejszej grupy związków stosowanych w terapiach odmładzających. Dermatologiczna maska tretinoinowa SkinFit jest wyjątkowym produktem w walce z niedoskonałościami skóry. Dzięki wysokiej koncentracji tretinoiny ( 5-15% – 100-krotnie wyższe stężenie niż w produktach stosowanych dotychczas w medycynie), maska SkinFit zapewnia większą penetrację substancji aktywnej, umożliwiając uzyskanie szybkiego efektu poprawy jakości skóry. Właściwości złuszczające zabiegu przyczyniają się do spłycenia warstw naskórka, co daje efekt oczyszczenia, wygładzenia, rozświetlenia i poprawy napięcia skóry. Maska przynosi doskonałe efekty w walce z trądzikiem pospolitym, hiperpigmentacją i procesem fotostarzenia.

Czas 45 minut, koszt – 350zł

PRX-33 NOWOŚĆ!
Peelingi medyczne już kilka lat temu zyskały sobie ogromne uznanie pacjentów i specjalistów medycyny estetycznej. Gwarantują szybkie efekty, działają głęboko i nie wymagają kuracji pozabiegowej. Najnowszym osiągnięciem w dziedzinie peelingów medycznych jest biorewitalizacja skóry peelingiem PRX-T33.Niesamowite właściwości tego zabiegu pozwalają nie tylko dogłębnie oczyścić skórę, ale też fantastycznie wpływają na poprawę jej gładkości, pomagają usunąć przebarwienia i niektóre blizny (szczególnie blizny zanikowe i pozostałe po trądziku młodzieńczym), dają olśniewający efekt liftingu bez konieczności poddania się złożonej procedurze medycznej, a także bez właściwych peelingom chemicznym dolegliwości pozabiegowych: złuszczania naskórka i zaczerwienień .Peeling PRX-T33 można śmiało uznać za idealne rozwiązanie dla zabieganych współczesnych kobiet i mężczyzn, którzy nie mają czasu na długotrwałe i wymagające rekonwalescencji zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a zależy im na utrzymaniu idealnej formy i kondycji skóry.

Czas 45 minut,
Koszt: Twarz + szyja + dekolt – 300zł, dłonie 100zł, czas 20 minut
PRX-33 + mikronakłucia – 350zł
Dłonie PRX-33 + mikronakłucia –  150zł
PROMOCJA – przy wykupieniu 4 zabiegów wykonywanych co tydzień płatnośc z góry 1200zł oraz otrzymasz GRATIS do pielęgnacji domowej w kwocie 130zł

Złote nici
Zabiegi oparte na implantacji nici liftingujących mają długą historię. Wykorzystuje się w nich różne materiały, technologie produkcyjne i techniki implantacji. Jedną z nich jest zabieg Gold Thread, który wykorzystuje właściwości złota do odmłodzenia wyglądu. Kruszce szlachetne od wieków wzbudzały wiele emocji i to nie tylko z powodu ich dużej wartości materialnej. Przypisuje się im dodatkowe cechy w postaci poprawy witalności i możliwości leczenia różnych schorzeń. Tak też jest ze złotem. Udokumentowane właściwości lecznicze pozwoliły na stworzenie farmaceutyków z solami złota, a także na rozpoczęcie produkcji implantów stosowanych w stomatologii. Właściwości fizykochemiczne złota sprawiają, że możliwe jest wyprodukowanie implantów w kształcie cienkich nici. Wszczepienie ich do skóry działa nie tylko mechanicznie budując szkielet unoszący zwiotczałą skórę, ale również biochemicznie pobudzając skórę do odnowy. Efekty biorewitalizacji skóry są bardzo długie – przekraczają nawet 10 lat, co je wyróżnia na tle innych nici liftingujących.

Cena: 1 nić 1000 – 1300 zł
(twarz 4 – 5 nici, okolica oczu 2 nici, szyja 2 – 3 nici, Dekolt 2 – 3 nici, twarz + szyja + dekolt 10 nici)

Lifting wolumetryczny dłoni
Wolumetria to metoda odmładzania koncentrująca się na przywracaniu objętości utraconych tkanek. Umożliwia ona modelowanie konturów dłoni, a co za tym idzie – przywracanie dawnego wyglądu. W rezultacie obserwujemy gładkość i napięcie skóry. Wolumetria skierowana jest nie tylko do osób, które z wiekiem utraciły dawną jędrność i objętość tkanek, ale również do korekty nieprawidłowych proporcji, ubytków oraz niedoskonałości skóry różnych obszarów powstałych np. w wyniku operacji lub po wypadku.

Koszt: ampułka 1ml – 1000zł

Dwufazowy lifting dłoni
Zabieg ten intensywnie nawilża skórę dłoni pobudzając ją do totalnej regeneracji i ujędrnienia. Sprawia, że skóra staje się bardziej nawilżona, napięta i elastyczna. Liftingujący zabieg dwufazowy złuszcza i odżywia skórę poprawiając przy tym jej kondycję. Normalizuje nadmierne rogowacenie naskórka oraz inne procesy komórkowe dzięki czemu skóra staje się bardziej miękka, delikatniejsza i gładsza w dotyku. Pobudza skórę do odbudowy, zapobiega ścieńczeniu i wiotczeniu skóry.

W pierwszej fazie eksfoliacyjnej następuje złuszczanie zrogowaciałych komórek co znacznie przyczynia się do oczyszczenia, napięcia skóry oraz wygładzania zmarszczek. Zwiększa się także produkcja kolagenu i elastyny przez co skóra ulega regeneracji.

Faza druga obejmuje mezoterapię igłową. Jest to śródskórna iniekcja składników odżywczych intensywnie nawilżająca, napinająca i odżywiająca skórę. Silnie napinający zabieg dwufazowy najbardziej polecany jest dla osób ze zmęczoną, suchą, poszarzałą, i zwiotczałą skórą dłoni.

Czas 30 minut, koszt: 100 – 200zł