Oczy jak marzenie

Architektura Brwi - Henna Pudrowa

Brow Henna to rewolucyjna metoda koloryzacji brwi, zastępująca hennę tradycyjną. Formuła oparta na naturalnych składnikach, które pielęgnują włoski, przyspieszają ich wzrost i odżywiają.

Brow Henna pozwala uzyskać efekt tatuażu na skórze od 5 do 14 dni i do 6 tygodni na włoskach. Polecamy hennę pudrową jeżeli:
– chcesz skorygować niedoskonały kształt naturalnych brwi i nadać im idealną formę,
– wzmocnić słabe włoski i przyspieszyć ich wzrost,
– uzupełnić miejsca w których włoski czasowo lub na stałe nie rosną,
– odżywić i wygładzić brwi dzięki takim składnikom jak: flawonoidy, kwercytyna, kwasy omega 3 i 6, wit. A , E oraz B.

Czas zabiegu: 60 min.  Cena 100 zł.

 

 

Henna

Składniki henny, ze względu na podobieństwo do keratyny włosów, działają pielęgnująco. Henna nie barwi włosa trwale, gdyż nie wnika do jego wnętrza. Farbowanie rzęs i brwi pomaga kształtować rysy twarzy. Efekty: ciemnienie brwi i rzęs.

Cena 30 zł czas 20 min – (brwi + rzesy + regulacja)
Cena 20 zł czas 20 min – (brwi +regulacja)

Regulacja łuków brwiowych

Brwi to istotny szczegół kobiecej twarzy. Nieuregulowane mogą popsuć nawet najbardziej staranny makijaż. Stylizacja brwi nadaje im regularny kształt i sprawia, że choć stają się cieńsze, podkreślają kształt oczu.

 

 

Maski na powieki i pod oczy

Maski na powieki i pod oczy w formie żeli lub płatków doskonale przyswajane przez skórę. Efekty: obkurczenie naczyń krwionośnych, zmniejszenie obrzęków pod oczami, właściwe nawilżenie i odżywienie, zmniejszenie cieni i worków pod oczami.

 

 

 

Eye Logic

Efektywny, przyjemny zabieg high-tech na okolice oczu dla pań i panów, który działa na 3 główne problemy obszaru konturu oka: zasinienia, opuchnięcia, zmarszczki.

Podwójna Jonizacja:
Delikatna elektroterapia, która pomaga odmłodzić kontur oka. Dzięki przyjemnemu masażowi elektrodami wałeczkowymi i kulkowymi mamy możliwość wprowadzenia w głębokie warstwy skóry wiele aktywnych składników pomagających skutecznie zniwelować estetyczne problemy.

Masaż manualny:
Napinający kontur oczu, stymulujący pracę mięśni wokół oczu i jednocześnie relaksujący masaż. Masaż przenosi nas do krainy spokoju . Do każdego masażu wykorzystywany jest specjalny krem zawierający aktywne składniki odmładzające, redukujące obrzęki i zasinienia.

Maseczka:
Ekskluzywna maseczka w postaci płata włókninowego zaimpregnowanego koktajlem aktywnych składników naprawczych, antystarzeniowych. Zaprojektowana i opatentowana przez Guinot forma maski doskonale przylega do skóry substancje anti-ageing, usuwając oznaki zmęczenia i dodając skórze blasku

Czas 45 minut, koszt – 150zł