Oczy jak marzenie

Henna

Składniki henny, ze względu na podobieństwo do keratyny włosów, działają pielęgnująco. Henna nie barwi włosa trwale, gdyż nie wnika do jego wnętrza. Farbowanie rzęs i brwi pomaga kształtować rysy twarzy. Efekty: ciemnienie brwi i rzęs.

Cena 30 zł czas 20 min – (brwi + rzesy + regulacja)
Cena 20 zł czas 20 min – (brwi +regulacja)

Regulacja łuków brwiowych

Brwi to istotny szczegół kobiecej twarzy. Nieuregulowane mogą popsuć nawet najbardziej staranny makijaż. Stylizacja brwi nadaje im regularny kształt i sprawia, że choć stają się cieńsze, podkreślają kształt oczu.

Maski na powieki i pod oczy

Maski na powieki i pod oczy w formie żeli lub płatków doskonale przyswajane przez skórę. Efekty: obkurczenie naczyń krwionośnych, zmniejszenie obrzęków pod oczami, właściwe nawilżenie i odżywienie, zmniejszenie cieni i worków pod oczami.

Rzęsy w rozmiarze XXL

Dla Ciebie zrobimy rzęsy w rozmiarze jakich sobie tylko zamarzysz. Zabieg jest bezpieczny, i co najważniejsze jest bezpieczny dla Twoich własnych rzęs.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Metoda 1:1
Metoda 1:1 jest przedłużeniem i delikatnym zgęszczeniem rzęs. Ta metoda jest podstawą wszystkich innych. Rzęsy pozwalają na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu. Metoda ta polega na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej. Nadają wyrazistość oczom, optycznie je powiększają, zapewniają uwodzicielską moc pełnego blasku spojrzenia.

Czas trwania: 1- 1,5 h

Koszt: – pierwsza aplikacja – 150zł
– uzupełnienie do 4 tygodni – 80zł

Metoda 2d
Metoda 2D polega na aplikacji dwóch rzęs jedwabnych do jednej naturalnej bez jej obciążania. Tą metodą uzyskujemy efekt lekkiego zgęszczenia.

Czas trwania: 1,5- 2 h

Koszt: – pierwsza aplikacja – 190zł
– uzupełnienie do 4 tygodni – 110zł

Metoda 3D
Metoda 3:1 ( inna nazwa 3D) polega na doklejeniu trzech sztucznych rzęs do jednej naturalnej. We wszystkich metodach objętościowych efekt osiągamy przez ilość (zagęszczenie) zamiast grubości rzęs. Używamy innych, cieńszych rzęs niż do 1 do 1! Takie rzęsy są lżejsze, lepiej się układają i nie obciążają naturalnych.
Efekt zawsze jest uzależniony od gęstości rzęs naturalnych. Rzęsy używane w tej metodzie są delikatniejsze od tych do przedłużania rzęs metodą 1:1, można je stosować nawet do bardzo słabych rzęs naturalnych, dzięki temu praktycznie nie ma żadnych ograniczeń w stylizacji i przedłużyć można rzęsy nawet bardzo cienkie i krótkie, jednocześnie osiągając piękny efekt gęstych i długich rzęs bez ich obciążania.

Czas trwania: 1,5-2 h

Koszt: – pierwsza aplikacja – 230zł
– uzupełnienie do 4 tygodni – 110zł

Eye logic

Efektywny, przyjemny zabieg high-tech na okolice oczu dla pań i panów, który działa na 3 główne problemy obszaru konturu oka: zasinienia, opuchnięcia, zmarszczki.

Podwójna Jonizacja:
Delikatna elektroterapia, która pomaga odmłodzić kontur oka. Dzięki przyjemnemu masażowi elektrodami wałeczkowymi i kulkowymi mamy możliwość wprowadzenia w głębokie warstwy skóry wiele aktywnych składników pomagających skutecznie zniwelować estetyczne problemy.

Masaż manualny:
Napinający kontur oczu, stymulujący pracę mięśni wokół oczu i jednocześnie relaksujący masaż. Masaż przenosi nas do krainy spokoju . Do każdego masażu wykorzystywany jest specjalny krem zawierający aktywne składniki odmładzające, redukujące obrzęki i zasinienia.

Maseczka:
Ekskluzywna maseczka w postaci płata włókninowego zaimpregnowanego koktajlem aktywnych składników naprawczych, antystarzeniowych. Zaprojektowana i opatentowana przez Guinot forma maski doskonale przylega do skóry substancje anti-ageing, usuwając oznaki zmęczenia i dodając skórze blasku

Czas 45 minut, koszt – 150zł