Pielęgnacja ciała

SLIM LOGIC

NOWOŚĆ – Zabieg na Ciało SLIM LOGIC

Wyjątkowy program pielegnacji ciala widocznie poprawiający kondycję skóry i modeleujący sylwetkę ,niwelujący cellulit.Skutecznie działanie oparte jest na wielopoziomowej pielęgnacji

1. kurację zabiegów

2. aplikację produktów w domu

3.  wspomaganie poprzez dedykowaną suplementacje

Technika zabiegu oparta na połąceniu indywiudualnie dobranych sesji, najskuteczniejszych składników aktywnych: imbir, kofeina, kwasy aha, delipogenese oraz precyzyjna technika masażu pozawala osiągnąć cel pielęgnacji skrojony na na otrzeby każdego klienta

1 zabieg na brzuch, uda, pośladki 50 min – Cena: 220 zł

3 zabiegi slim logic – Cena: 630 zł

6 zabiegów slim logic – Cena: 1200zł

9 zabiegów slim logic – Cena: 1791 zł

12 zabiegów slim logic – Cena: 2280 zł

Do każdego pakietu krem Sculpt Expert 15 ml GRATIS

GUINOT Technispa

Technispa to unikatowa, wszechstronna, kompleksowa terapia wyszczuplająca,  antycellulitowa, modelująca sylwetkę, poprawiająca wygląd skóry.  Niezwykłe efekty uzyskuje się dzięki jednoczesnemu zastosowaniu  3-ch różnych metod : masażu mechanicznego z podciśnieniem, jonoforezy oraz stymulacji .Zasada działania masażu mechanicznego z podciśnieniem, tzw.lipo-aspiracja polega na   zasysaniu i rolowaniu skory, co mobilizuje tkankę tłuszczową i dogłębnie rozbija  strukturę cellulitu oraz złogi tłuszczowe. Jonoforeza umożliwia i poprawia przenikanie przez warstwę rogową naskórka niezwykle skutecznych, aktywnych składników o działaniu antycellulitowym, wyszczuplającym . Stymulacja zwiększa proces spalania tłuszczu, usprawnia cyrkulację krwi i limfy, drenuje toksyny i tłuszcze oraz wzmacnia tkankę .
Zabieg przeznaczony dla każdego typu skóry z problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitem.
Seria 3-12 zabiegów zależnie od problemu skóry, od1 do 3 zabiegów tygodniowo. Potem 1 raz w miesiącu w celu podtrzymania efektu.

Czas 30 – 75min,

Cena:

Całe ciało – 200zł, 3 zabiegi – 580zł, 6 zabiegów – 1100zł, 9 zabiegów – 1680 zł, 12 zabiegów – 2250zł
Brzuch 1 zabieg – 80zł, 3 zabiegi – 230zł, 6 zabiegów – 460zł, 9 zabiegów – 650zł, 12 zabiegów – 850zł
Uda i pośladki – 90zł, 3 zabiegi – 250zł, 6 zabiegów – 500zł, 9 zabiegów – 750zł, 12 zabiegów – 990zł
Uda, pośladki, brzuch – 130zł, 3 zabiegi – 360zł, 6 zabiegów 720zł, 9 zabiegów 1050zł, 12 zabiegów 1400zł

GUINOT TechniSpa® Fermete – Zabieg Napinający i Ujędrniający Ciało

Niezwykle skuteczny zabieg, pozwalający na utrzymanie skóry naszego ciała w doskonalej kondycji i napięciu bez względu na wiek. Dzięki wykorzystaniu jonizacji  i stymulacji osiągamy poprawę napięcia i ujędrnienia skóry. Jonizacja umożliwia skuteczne przenikanie do skóry aktywnych składników pojędrniających. Stymulacja doskonale napina tkanki oraz usprawnia cyrkulację krwi i limfy.
Zabieg przeznaczony jest  dla kobiet po odchudzaniu i dużej utracie wagi, po ciąży oraz  gdy zaczynają nas niepokoić  pierwsze symptomy starzenia skóry ciała,  jej wiotczenie i brak napięcia,  niezależnie od wieku i rodzaju skóry.
Seria 3-12 zabiegów zależnie od problemu skóry, od 1 do 3 zabiegów tygodniowo. Potem 1 raz w miesiącu w celu podtrzymania efektu.

Czas 50 min,

Koszt: 200 zł,  Seria 10 zabiegów 2000 zł + 1 GRATIS

 

 

 

 

Masaże ciała

Relaksacyjne, lecznicze na bóle stawowe i kręgosłupa, drenaż limfatyczny, relaksujące, wyszczuplające, antycellulitowe.

GUINOT Zabieg brązujący

Dzięki użyciu samoopalacza Auto-Bronze Guinot oraz odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych, zabieg doskonale imituje działanie słońca, gwarantując zdrową, złocisto-brązową opaleniznę.
Nałożenie samoopalacza poprzedza peeling całego ciała oraz aplikacja balsamu nawilżającego, dzięki którym skóra jest miękka, elastyczna, atłasowo gładka, a preparat samoopalający rozprowadza się równomiernie bez ryzyka pozostawienia smug, których najczęściej obawiają się klienci. Zabieg jest doskonały dla osób z bardzo jasną karnacją, na różnego rodzaju okazje, dla przedłużenia i pogłębienia słonecznej opalenizny. Pomiędzy wizytami w salonie kosmetycznym rekomendujemy stosowanie w domu samoopalaczy Guinot: Visage d’Ete (do twarzy) lub Auto Bronze (do twarzy i ciała).

Cena: całe ciało – 200 zł
Twarz, szyja, dekolt – 80zł

Mirific Relax

Relaksujący zabieg z 4 olejkami

Zabieg ten łączy najlepsze techniki manualne i 4 cenne oleje z właściwościami przeciwstarzeniowymi i odżywczymi.

Masaż składa się opracowania punktów nacisku w celu zmniejszenia napięcia.
Koncentruje się na kluczowych obszarach ważnych dla relaksu: szyi, ramion, pleców, dłoni i stóp. Ponadto olejek do masażu z 4 cennymi olejkami (kwiat męczennicy, wiesiołek, kamelia i argan) umożliwia relaksujący, przyjemny masaż, który przywraca skórze miękkość i witalność.

PIELĘGNACJA I RELAKSACJA

PIELĘGNACJA: Przywraca skórze WITALNOŚĆ i MIĘKKOŚĆ. 

Efekty: zmniejsza napięcie mięśniowe i nerwowe w kluczowych obszarach, aby zapewnić relaksację: szyja, plecy, dłonie, stopy.
4 cenne oleje:  kwiat męczennicy, wiesiołek, kamelia i argan.
Cudowny zmysłowy zapach.

 Czas :  60 min  Cena 170 zł  

Cudowny Zabieg Miękkości

Zabieg zmiękczający 4 cennymi olejkami

Złuszczanie 4 drogocennymi olejkami (kwiat męczennicy, wiesiołek, kamelia i argan) i drobinkami pestek moreli pomaga usuwać martwe komórki naskórka i wzmacnia skuteczność późniejszych produktów do pielęgnacji skóry. Pozostawia na skórze miękki, piękny połysk.

PIELĘGNACJA I RELAKSACJA

Skóra jest miękka i pojędrniona 

4 cenne oleje:  kwiat męczennicy, wiesiołek, kamelia i argan.
Cudowny zmysłowy zapach.

 Czas :  30 min  Cena 90 zł  

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni.
Elektrostymulację możemy stosować właściwie na wszystkich częściach ciała. Najlepsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować na brzuchu, udach i pośladkach. Dzięki stymulacji prądem elektrycznym możemy również poprawić kondycję skóry twarzy, wymodelować, podnieść i ujędrnić piersi, a także zlikwidować nadmiar skóry, który pozostał po nagłym spadku wagi. Elektrostymulacja od wielu lat jest również z powodzeniem stosowana w medycynie jako niezwykle skuteczna metoda rehabilitacji i zmniejszania bólu np. kręgosłupa.

Efekty zabiegu:

  • redukcja tkanki tłuszczowej z dowolnie wybranych miejsc,
  • zmniejszenie wagi,
  • wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni,
  • poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry.
  • redukcja cellulitu,
  • poprawa elastyczności, napięcia i kolorytu skóry,
  • poprawa ogólnej odporności i zmniejszenie dolegliwości bólowych.

Czas zabiegu 30 minut

Cena:

Całe ciało – 200zł, 3 zabiegi – 580zł, 6 zabiegów – 1100zł, 9 zabiegów – 1680 zł, 12 zabiegów – 2250zł
Brzuch lub Uda – 1 zabieg – 60zł, 3 zabiegi – 150zł, 6 zabiegów – 290zł, 9 zabiegów – 420zł, 12 zabiegów – 590zł
Brzuch i Uda – 100zł, 3 zabiegi – 270zł, 6 zabiegów – 510zł, 9 zabiegów – 700zł, 12 zabiegów – 900zł
Uda, pośladki, brzuch – 230zł, 3 zabiegi – 650zł, 6 zabiegów 1290zł, 9 zabiegów 1890zł, 12 zabiegów 2500zł

 

 

 

Mirific Treatment

Relaksujący zabieg z 4 cennymi olejkami i peelingiem

Zabieg ten łączy  złuszczanie z wykorzystaniem peelingu z pestek moreli oraz  najlepsze techniki manualne i 4 cenne oleje z właściwościami przeciwstarzeniowymi i odżywczymi.
Masaż  zmniejsza napięcia mięśniowe oraz nerwowe.
Koncentruje się na kluczowych obszarach ważnych dla relaksu: szyi, ramion, pleców, dłoni i stóp. Ponadto olejek do masażu z 4 cennymi olejkami (kwiat męczennicy, wiesiołek, kamelia i argan) umożliwia relaksujący, przyjemny masaż, który przywraca skórze miękkość i witalność.

PIELĘGNACJA I RELAKSACJA

Przywraca skórze Witalność i Miękkość 

Zabieg zmiękcza skórę oraz  zmniejsza napięcie mięśniowe i nerwowe w kluczowych obszarach, aby zapewnić relaksację: szyja, plecy, dłonie, stopy. 

4 cenne oleje:  kwiat męczennicy, wiesiołek, kamelia i argan.
Peeling z pestek winogron.

 Czas :  90 min  Cena 200 zł