Pielęgnacja ciała

Technispa

Technispa to unikatowa, wszechstronna, kompleksowa terapia wyszczuplająca,  antycellulitowa, modelująca sylwetkę, poprawiająca wygląd skóry.  Niezwykłe efekty uzyskuje się dzięki jednoczesnemu zastosowaniu  3-ch różnych metod : masażu mechanicznego z podciśnieniem, jonoforezy oraz stymulacji .Zasada działania masażu mechanicznego z podciśnieniem, tzw.lipo-aspiracja polega na   zasysaniu i rolowaniu skory, co mobilizuje tkankę tłuszczową i dogłębnie rozbija  strukturę cellulitu oraz złogi tłuszczowe. Jonoforeza umożliwia i poprawia przenikanie przez warstwę rogową naskórka niezwykle skutecznych, aktywnych składników o działaniu antycellulitowym, wyszczuplającym . Stymulacja zwiększa proces spalania tłuszczu, usprawnia cyrkulację krwi i limfy, drenuje toksyny i tłuszcze oraz wzmacnia tkankę .
Zabieg przeznaczony dla każdego typu skóry z problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitem.
Seria 3-12 zabiegów zależnie od problemu skóry, od1 do 3 zabiegów tygodniowo. Potem 1 raz w miesiącu w celu podtrzymania efektu.

Czas 30 – 75min,

Koszt: Całe ciało – 160zł, 3 – zabiegi 440zł, 10 – zabiegów 1600zł +1 GRATIS
Brzuch – 70zł, 6 – zabiegów 400zł, 10 – zabiegów 700zł + 1 GRATIS
Uda i pośladki – 70zł, 6 zabiegów 400zł, 10 zabiegów 700zł + 1 GRATIS
Uda, pośladki, brzuch – 100zł, 6 zabiegów 550zł ,10 zabiegów 1000zł + 1 GRATIS
Ramiona – 40zł

TechniSpa® Fermete – Zabieg Napinający i Ujędrniający Ciało

Niezwykle skuteczny zabieg, pozwalający na utrzymanie skóry naszego ciała w doskonalej kondycji i napięciu bez względu na wiek. Dzięki wykorzystaniu jonizacji  i stymulacji osiągamy poprawę napięcia i ujędrnienia skóry. Jonizacja umożliwia skuteczne przenikanie do skóry aktywnych składników pojędrniających. Stymulacja doskonale napina tkanki oraz usprawnia cyrkulację krwi i limfy.
Zabieg przeznaczony jest  dla kobiet po odchudzaniu i dużej utracie wagi, po ciąży oraz  gdy zaczynają nas niepokoić  pierwsze symptomy starzenia skóry ciała,  jej wiotczenie i brak napięcia,  niezależnie od wieku i rodzaju skóry.
Seria 3-12 zabiegów zależnie od problemu skóry, od 1 do 3 zabiegów tygodniowo. Potem 1 raz w miesiącu w celu podtrzymania efektu.

Czas 50 min,

Koszt: 160 zł,  Seria 10 zabiegów 1600 zł + 1 GRATIS

Masaże ciała

Relaksacyjne, lecznicze na bóle stawowe i kręgosłupa, drenaż limfatyczny, relaksujące, wyszczuplające, antycellulitowe.

GUINOT Zabieg brązujący

Dzięki użyciu samoopalacza Auto-Bronze Guinot oraz odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych, zabieg doskonale imituje działanie słońca, gwarantując zdrową, złocisto-brązową opaleniznę.
Nałożenie samoopalacza poprzedza peeling całego ciała oraz aplikacja balsamu nawilżającego, dzięki którym skóra jest miękka, elastyczna, atłasowo gładka, a preparat samoopalający rozprowadza się równomiernie bez ryzyka pozostawienia smug, których najczęściej obawiają się klienci.

Zabieg jest doskonały dla osób z bardzo jasną karnacją, na różnego rodzaju okazje, dla przedłużenia i pogłębienia słonecznej opalenizny.

Pomiędzy wizytami w salonie kosmetycznym rekomendujemy stosowanie w domu samoopalaczy Guinot: Visage d’Ete (do twarzy) lub Auto Bronze (do twarzy i ciała).

Cena: całe ciało – 200 zł
Twarz, szyja, dekolt – 80zł

Aromatic Body

Naturalny, manualny program pielęgnacji ciała oparty na wykorzystaniu energii olejków esencjonalnych i profesjonalnych technik masażu kosmetyczki.

Trzy wersje programu:
Modelująca: zabieg o potrójnym efekcie działania. Łączy stymulujące właściwości olejków esencjonalnych, działanie saunomaski przeciwko zatrzymywaniu wody i detoksyfikujące działanie glinki. Efekt: wymodelowana sylwetka.
Czas 2 godziny, koszt – 200zł

Odnawiająca – Wygładzająca:
Zabieg na bazie pilingu z wyciągiem z kiwi i trzciny cukrowej. Efekt: jedwabiście gładka skóra. 150 zł czas 1,15 min
Na dobre samopoczucie: zabieg z relaksującym, energetyzującym masażem Guinot na bazie olejków esencjonalnych. Przynosi uczucie odprężenia i pogody ducha. To moment prawdziwej przyjemności pod profesjonalnym okiem kosmetyczki. Program pielęgnacji ciała oparty na wykorzystaniu energii olejków esencjonalnych i profesjonalna.
Czas 60 min, koszt – 150zł

Upiększająca:
To najlepszy zabieg upiększający dla duszy i ciała na bazie naturalnych olejków esencjonalnych i profesjonalnych technik masażu kosmetyczki. W skład zabiegu wchodzą: scrub, antycellulitowy olejek, olejek energetyzujący. Składniki preparatów eliminują martwe komórki naskórka, wygładzają skórę, wyszczuplają, drenują, napinają, tonizują, orzeźwiają skórę.
Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra jest gładsza, bardziej napięta i zrelaksowana.
Czas 60 min, koszt – 180zł

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni.
Elektrostymulację możemy stosować właściwie na wszystkich częściach ciała. Najlepsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować na brzuchu, udach i pośladkach. Dzięki stymulacji prądem elektrycznym możemy również poprawić kondycję skóry twarzy, wymodelować, podnieść i ujędrnić piersi, a także zlikwidować nadmiar skóry, który pozostał po nagłym spadku wagi. Elektrostymulacja od wielu lat jest również z powodzeniem stosowana w medycynie jako niezwykle skuteczna metoda rehabilitacji i zmniejszania bólu np. kręgosłupa.

Efekty zabiegu:

  • redukcja tkanki tłuszczowej z dowolnie wybranych miejsc,
  • zmniejszenie wagi,
  • wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni,
  • poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry.
  • redukcja cellulitu,
  • poprawa elastyczności, napięcia i kolorytu skóry,
  • poprawa ogólnej odporności i zmniejszenie dolegliwości bólowych.

Koszt:
Brzuch 30 minut, cena – 60zł
uda przód lub tył, 30 minut, cena – 60zł
Uda i brzuch, 30 minut, cena – 100zł