Medycyna estetyczna

Zabiegi modelujące i odmładzające

Miękki lifting

 Opis zabiegu 

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego przeprowadza lekarz. Przy pomocy cienkiej igły lub kaniuli wstrzykuje preparat w te partie twarzy i ciała, które należy skorygować. Mogą to być delikatne zmarszczki powierzchniowe, głębsze liniowe zmarszczki, bruzdy, głębokie fałdy lub ubytki objętościowe.

Wypełnianie bruzd  i nawilżanie skóry 1100 zł za 1 amp 1 miliitr

Wskazania:

Utrata jędrności i napięcia skóry twarzy i ciała. Wygładzenie zmarszczek, bruzd i fał skórnych takich jak: bruzda nosowo-wargowa, zmarszczka „palacza” oraz tzw. „linia marionetki”, „dolina łez”, „lwia bruzda”. Kształtowanie konturów twarzy, wypełnianie ubytków wolumetrycznych m.in. modelowanie kości policzkowych, owalu twarzy, brody, nosa, płatków uszu. Powiększenie i korekta kształtu ust, ich nawilżenie. Poprawa jakości skóry (problemy skóry dojrzałej), uszkodzenia posłoneczne skóry, leczenie blizn potrądzikowych i innych. Wspomaganie leczenia zmarszczek mimicznych. Poprawa wyglądu dłoni, kształtu nosa, płatków uszu.

Modelowanie i odmładzanie ust

Usta fascynują od tysięcy lat. Odzwierciedlają podobnie jak oczy, stan naszego umysłu i uczuć. Są silnym środkiem ekspresji twarzy. Przyciągają uwagę w czasie rozmowy, uwodzą zmysłowością. Chociaż ideały piękna zmieniały się na przestrzeni czas, zawsze ceniona była ich delikatność, miękkość, odpowiednia wielkość, proporcje budowy, symetria. Naturalnie wypełniona czerwień warg, napięte, ale jednocześnie delikatne i miękkie usta nie są zarezerwowane tylko dla osób młodych. Chociaż w miarę starzenia się dochodzi do zwężenia czerwieni wargowej, opadnięcia kącików ust, zwiotczenia i utraty jędrności warg, które pokrywają się zmarszczkami podobnie jak pozostałe partie skóry, zmiany te można odwrócić. 

Koszt zabiegu:1ml – 1100 zł

Zamykanie naczyń na twarzy przy pomocy lasera.

Częsty problemem widocznym na twarzy są poszerzone naczynka skóry twarzy. Widoczne czerwone „niteczki” stanowią problem estetyczny . Do usuwania poszerzonych naczynek o czerwonym zabarwieniu , można zastosować  laser – urządzenie emitujące promieniowanie elektromagnetyczne z zakresu światła widzialnego, ultrafioletu lub podczerwieni, wykorzystujące zjawisko emisji wymuszonej. Nazwa jest akronimem od (ang.) Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation: wzmocnienie światła poprzez wymuszoną emisję promieniowania. Używając laser emitujący odpowiednią długość fali elektromagnetycznej jesteśmy w stanie „zamknąć” część niechcianych naczynek. Hemoglobina , czyli czerwony barwnik krwi, powoduje pochłanianie energii, krew przepływająca przez nie ulega podgrzaniu. Wysoka temperatura powoduje, uszkodzenie ściany naczynka i jego zamknięcie. Naczynie zmniejsza swoją średnicę i zniszczone powoli zanika po pewnym czasie  ( najczęściej po 3-4 tygodniach, może to trwać też dłużej) . Nie można zagwarantować 100% skuteczności. Czasami trzeba się liczyć z koniecznością powtórzenia zabiegu dla uzyskania zadowalającego efektu. Impuls lasera powoduje krótkotrwałe uczucie ukłucia , ból.

Mogą wystąpić powikłania , które jednak pojawiają się rzadko. Jednak nie można o nich zapominać . Może wystąpił delikatne oparzenie, strupek, blizna zagłębiona, brak efektu pod postacią zaniku naczynka. 

Zabieg daje dobre efekty i jest ceniony przez pacjentki z problemem poszerzonych naczyń skóry twarzy.

Koszt zabiegu to od 400 do 500 zł za sesję , cena uzależniona jest od rozległości zmian. Każdy kolejny zabieg również jest płatny.

 

Botoks

Efektem wstrzyknięcia toksyny botulinowej w okolice zmarszczek mimicznych jest ich wypłycenie na około 6 miesięcy. Skóra na czole czy w okolicy oczu wygładza się po około dwóch tygodniach, ale co ważne wpływa na rozluźnienie mięśni co w przyszłości ograniczy powstawanie głębokich zmarszczek. Efektem leczenia nadpotliwości toksyną botulinową jest znaczne ograniczenie lub brak wydzielania potu w miejscu leczonym. W obu przypadkach zabieg należy powtórzyć po upływie określonego przez lekarza czasu. Przy leczeniu migren botoksem, dochodzi do całkowitego wyleczenia tego problemu, lecz zabieg trzeba powtórzyć szybciej, gdyż 6-12 tyg po jego wykonaniu.

 

Cena 1 obszar 500 zł 2 obszary 900 zł 3 obszary 1100 zł 

 

 

Korekta powieki górnej 

Zabieg blefaroplastyki powiek, czyli chirurgiczny lifting powiek.

Zabieg zaleca się w przypadku:

-opadającej powieki, 

-niezadowalającego kształtu powieki,

-zmniejszenia pola widzenia wskutek zwężenia szpary powiekowej, 

-zaburzeń percepcji wzrokowej, 

-smutnego wyrazu twarzy,

Zabieg pięknie otwiera i uwydatnia oko, unosi powieki, odmładza twarz. 

 Plastykę powiek przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Zabieg  obejmuje precyzyjne nacięcie i usunięcie nadmiaru skóry powiek, plastykę mięśnia okrężnego oka. Rana zamykana jest bardzo cienkimi szwami. Szwy zostają usunięte po upływie 7 dni.  

Przeciwskazania: Cukrzyca, choroby układu krążenia, nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, zaburzenia krzepnięcia krwi, ciąża, nieuregulowane problemy hormonalne wpływające na zastój limfy w okolicy oczu.

Zabieg trwa 60 – 90 min. 

Cena od 2500-3000 zł po konsultacji  z doktorem

 

ZŁOTE NICI

Pragnienie pozostania jak najdłużej młodą jest naturalne i znane od zarania dziejów. Nie trzeba się tego wstydzić. Współczesna medycyna estetyczna daje wiele możliwości zachowania młodego wyglądu lub cofnięcia zegara o kilka lat. Możliwe to jest wybierając zabieg implantacji złotych nici.

Lecznicze właściwości złota są znane w medycynie od ponad stu lat. Ten szlachetny metal ma silne działanie bakteriostatyczne, przyśpiesza procesy metaboliczne organizmu, oraz redukuje stany zapalne.  W obrębie złotej nici wprowadzonej pod skórę tworzą się nowe naczynia włosowate, czyli cienkościenne naczynia krwionośne. Młode komórki rozmnażają się wokół wprowadzonego materiału. Powstaje swoista otoczka, głównie z włókien kolagenowych i elastyny, czyli białek odpowiedzialnych za elastyczność skóry. Dzięki temu skóra staje się bardziej napięta, sprężysta, zmarszczki zostają zmniejszone a bruzdy wygładzone. Złoto ma także działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.

Złote nici w przeciwieństwie do nici biodegradowalnych nie mają wypustek podtrzymujących od wewnątrz skórę twarzy. Skóra nie jest napinana mechanicznie , ale poprzez pobudzenie powstawania włókien kolagenowych.

Zabieg przeprowadza lekarz – dr n. medycznych Jarosław Kalemba. Miejsce, w które wprowadzana będzie nić zostaje znieczulone. Każda nić jest długości 25 cm i grubości 0,1 mm. Wprowadza się ją przy pomocy cieniutkiej igły minimalizującej ślady wkłucia. Igła zostaje usunięta, nić zostaje pod skórą. Nie wchłania się, zostaje na zawsze. Nie jest wyczuwalna przy ruchach mimicznych. 

 

Nić jest wykonana z najczystszej próby złota 999,9 ( 24 karaty). Jedną nić przeznacza się na jeden obszar twarzy, np. policzki – 2 nici, broda – 1 nić itd. Miejsca wskazane do zabiegu to: twarz, podbródek, szyja, dekolt, piersi, ramiona, uda i pośladki. 

Po zabiegu przez kilka dni może utrzymywać się niewielkie zasinienie lub zaczerwienienie.  Złoto nie utlenia się, nie powoduje reakcji alergicznych, nie powoduje reakcji „ odrzucenia”. 

Efekty są widoczne po około 2-4 tygodniach, a efekt końcowy po 6 miesiącach. Odmładzanie trwa powoli i stopniowo, ale efekt utrzymuje się przez 10 lat.

Wskazania: zabieg zaleca się osobom od 30 roku życia, kiedy zmniejsza się produkcja kolagenu, u osób z widocznymi zmarszczkami i przebarwieniami,  w celu pojędrnienia i liftingu skóry. U osób starszych pobudza zdolność regeneracji skóry. 

Przeciwskazania:  ciąża, zła krzepliwość krwi, cukrzyca.

Cena:  1000 – 1300 zł za jedną nić.

Czas: 30 -60 min

 

Starzenie się dłoni
Zwyczajowo mówi się, że prawdziwy wiek człowieka, zwłaszcza kobiety poznaje się po jej dłoniach. Starzeją się one równie szybko jak twarz, a na co dzień poświęca się im zdecydowanie mniej uwagi. Dłonie są narażone na wiele bodźców uszkadzających skórę, zwłaszcza na promieniowanie słoneczne i inne czynniki środowiskowe.

Z upływem czasu, skóra dłoni traci swoją elastyczność, staje się bardziej wiotka, zanikają mięśnie i podskórna tkanka tłuszczowa, co powoduje, że przez skórę prześwitywać zaczynają naczynia krwionośne, ścięgna i zarysy kości śródręcza.

Bezoperacyjny lifting HIFU

Zabiegi laserem HIFU – wykonywane powinny być TYLKO i wyłącznie przez lekarza

Dlaczego zabieg leserem HIFU powinien być wykonywany tylko przez lekarza i co w przeciwnym razie nam grozi:
– ponieważ pracuje się na wysokich parametrach wiązki ultradźwięków ,aby uzyskać efekt liftingu – kosmetyczne urządzenia mają niskie parametry i przez co nie unoszą tak mocno tkanek
– brak szczegółowej znajomości anatomii budowy twarzy mięśni, przebiegów nerwów, naczyń co może doprowadzić do powikłań
– mocna skondensowana fala ultradźwiękowa może porazić lub uszkodzić nerwy doprowadzając do porażenia lub niedowładu jednej lub obu stron twarzy przerywając ciągłość naczyń można doprowadzić do martwicy
– przeprowadzając zabieg na szyi lub podbródku a pracując na nie odpowiedniej długości fal lub przykładając głowice w nieodpowiednim miejscu można doprowadzić do uszkodzenia krtani a w konsekwencji szybko postępujący obrzęk z zagrożeniem uduszenia
– możliwość uszkodzenia ślinianek przyusznych
– poparzenie i martwica kości rzuchwy

W trakcie zabiegu laserem HIFU naskórek i tkanka powierzchniowa są bezpieczne, ponieważ działaniu ultradźwięków poddawany jest jedynie konkretny obszar naszej skóry. Dzięki temu, zabieg HIFU zaliczamy do nieinwazyjnych metod odmładzania skóry, a w porównaniu z wcześniejszymi technologiami zapewnia dużo większą precyzję działania.

W trakcie zabiegu dochodzi zatem do aplikacji ultradźwięków i przekazania do tkanki dawki energii cieplnej potrzebnej do spowodowania obrażeń w określonym miejscu oraz stymulowania naturalnego procesu gojenia się. W rezultacie następuje zwiększenie napięcia i widoczny lifting skóry.

 

Lifting metodą HIFU. Lifting bez skalpela !

Efekty zabiegowe HIFU UltraZone™:

 • lifting i „zagęszczenie” skóry
 • zmniejszenie wiotkości
 • regenerację kolagenu
 • podniesienie brwi
 • poprawę owalu twarzy
 • podniesienie tzw. chomików
 • ujędrnienie i uelastycznienie skóry
 • redukcja zmarszczek
 • zmniejszenie porów

Zabiegi wykonywane urządzeniem UltraZone™ są idealnym rozwiązaniem dla osób, które oczekują widocznego i spektakularnego efektu w postaci liftingu skóry, a jednocześnie szukają bezpiecznej, mało inwazyjnej metody, która nie wiąże się z długotrwałą rekonwalescencją i pozwala szybko powrócić do codziennych obowiązków.

Cennik zabiegu:

Hifu – 1800 zł 

podbródek – 200 zł 

 

Odmładzanie i regeneracja skóry Perfectus

Niewątpliwym atutem lasera Perfectus™ S.T.S. 40W jest wykorzystanie  4 systemów pracy:
 • CUT SYSTEM,
 • FRACTIONAL SYSTEM,
 • ENDO VAGINAL SYSTEM* ,
 • SOFT SYSTEM,

dzięki czemu mamy możliwość wykonania zarówno zabiegów usuwania znamion skórnych, głębokiego resurfecingu skóry, powierzchownych peelingów oraz zabiegów wewnętrznego bezinwazyjnego działania bez uszkodzenia śluzówki.

 

Obszary ciała najczęściej podawane terapii:

 • twarz (soft peeling, fotoodmładzanie, blizny potrądzikowe, przebarwienia)
 • szyja (opracowanie obręczy Wenus, zmarszczki, fotoodmładzanie),
 • dekolt (fotoodmładzanie, utrata jędrności),
 • grzbiety rąk (fotoodmładzanie i przebarwienia ),
 • okolica oczu (zmarszczki tzw. „kurze łapki”),
 • plecy (blizny po trądzikowe, przebarwienia),
 • brzuch (rozstępy, wiotkość skóry);

Zastosowana w laserze płynna regulacja wszystkich parametrów, umożliwia uzyskanie oczekiwanego efektu zabiegowego oraz pracę z różnymi przypadkami klinicznymi.

Laser frakcyjny CO2 Perfectus™ S.T.S. 40W umożliwia wykonanie różnorodnych zabiegów z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej:

 • soft peeling lub resurfacing,
 • opracowanie blizn zanikowych,
 • opracowanie blizn przerostowych,
 • opracowanie blizn potrądzikowych
 • redukcja przebarwień,
 • zwiększenie gęstości oraz napięcia skóry,
 • poprawa owalu twarzy
 • lifting powieki górnej
 • lifting biustu,
 • opracowanie rozstępów,
 • usuwanie zmian skórnych: brodawek, włókniaków
 • głęboki lifting skóry

W ginekologii laser frakcyjny CO2 Perfectus™ S.T.S.  wykorzystywany jest do zabiegów nieoperacyjnej poprawy estetyki okolic warg sromowych i pochwy oraz wpływa na zwiększenie komfortu życia pacjentek .

Dzięki zastosowaniu kilku różnych głowic w laserze Perfectus ™ S.T.S. możemy uzyskać m.in.:

 • zwiększenie napięcia ścianek pochwy
 • przywrócenie prawidłowego nawilżenia pochwy
 • przywrócenie prawidłowego pH oraz zmniejszenie powstawania stanów grzybiczych oraz bakteryjnych
 • leczenie w sposób nieoperacyjny wysiłkowego nietrzymania moczu
 • efekt estetyczny rozjaśnienia warg sromowych
 • usunięcie kłykcin kolczystych okolic sromu, odbytu

Cennik zabiegów:

TWARZ -1100 ZŁ

TWARZ+SZYJA 1400 ZŁ 

TWARZ+SZYJA+DEKOLT 1800 Zł

SZYJA 400 ZŁ

DEKOLT-400 ZŁ RAZEM 700 ZŁ 

DŁONIE GRZBIETY 400 ZŁ 

Pozostałe obszary jak biust ,ręce,  brzuch, nogi PO WCZEŚNIEJSZEJ KONSULTACJI 

 

VIVACE

FRAKCJONOWANIE MIKROIGŁOWE RF Z TERAPIĄ SKOJARZONĄ LED

Mikronakłuwanie, radiofrekwencja (RF) i biostymulacja LED w jednym zabiegu – VIVACE  to wyjątkowy sposób na przestrzenne ujędrnienie i modelowanie skóry, czyli lifting bez skalpela. Na liście pokonanych ma: zmarszczki, opadające powieki, worki pod oczami, utratę jędrności skóry twarzy i ciała, blizny, rozstępy, rozszerzone pory i łojotok.

Zalety VIVACE

 • nakłuwanie i podgrzanie skóry powoduje lifting twarzy bez skalpela
 • skuteczność porównywana do lasera frakcyjnego
 • bez efektu złuszczana naskórka
 • szybki czas rekonwalescencji (z reguły 3-4 godziny zaczerwienienia skóry)
 • możliwość wykonywania przez cały rok, także w okresie intensywnego nasłonecznienia
 • długotrwałe efekty zabiegowe
 • szerokie zastosowanie: od dużych powierzchni skóry (rozstępy, wiotka i nieelastyczna skóra brzucha, ud, ramion itp.) do najmniejszych defektów np. opadające powieki, worki pod oczami, opadające policzki, rozszerzone ujścia gruczołów łojowych.

Jak działa VIVACE®?

Tajemnica sukcesu technologii VIVACE® tkwi w równoczesnym mikronakłuwaniu frakcyjnym i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych (RF). Radiofrekwencja czyli fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych wywołują mocne podgrzanie skóry właściwej. Organizm reaguje na taki kontrolowany i w pełni bezpieczny szok termiczny, uruchamiając proces regeneracji i przemodelowania struktury kolagenowej. Powstają nowe włókna kolagenowe, a kolagen istniejący w skórze ulega skręceniu, co od razu poprawia jędrność i elastyczność skóry. Daje to efekt natychmiastowego liftingu termicznego. Na dalsze ujędrnienie związane z produkcją nowego kolagenu trzeba poczekać 1-3 miesiące. Kluczowe w technologii VIVACE® jest zastosowanie odpowiedniej temperatury – radiofrekwencja dostarcza skórze właściwej energii cieplnej na poziomie 45-60 stopni, co pozwala uruchomić intensywną regenerację. Dotarcie do głębokich warstw skóry ułatwia zastosowanie elektrod w formie mikroigieł, które jednocześnie nakłuwają skórę. Mechaniczna stymulacja za sprawą matrycy sterylnych mikroigieł, także pobudza skórę do intensywnej regeneracji. Dodatkowo na tkanki działa światło LED, intensyfikujące wszystkie procesy naprawcze.

URZĄDZENIE VIVACE® ŁĄCZY TECHNOLOGIE: CIT, WHM ORAZ TERAPIĘ LED, DAJĄC DOSKONAŁE EFEKTY ZABIEGOWE

 1. CIT (COLLAGEN INDUCTION THERAPY) − TERAPIA INDUKUJĄCA KOLAGEN POPRZEZ MIKRONAKŁUCIA

Matryca sterylnych mikroigieł tworzy w skórze siatkę mikroskopijnych uszkodzeń, które prowokują proces autoregeneracyjny. Dzięki mikronakłuwaniu powstaje nowy kolagen, zagęszczający i ujędrniający skórę. W przypadku blizn i rozstępów mikronakłuwanie powoduje zastąpienie uszkodzonej tkanki nowo wytworzoną. Na skutek mikronakłuć w skórze powstaje siatka mikro-kanalików, za pomocą których można dostarczyć w głąb skóry substancje aktywne, np. koktajle do mezoterapii czy osocze bogatopłytkowe.

 1. WHM (WOUND HEALING MECHANISM) MECHANIZM GOJENIA USZKODZEŃ VIVACE®RF

Biopolarna energia fal radiowych RF, wytwarzana przez elektrody mikroigłowe Vivace®, powoduje powstanie ciepła, które w sposób frakcyjny tworzą punkty mikrokoagulacji w skórze. Rozpoczyna się® intensywny proces naprawczy, który jest naturalną reakcją skóry na kontrolowane i zaplanowane uszkodzenie. Dochodzi do pożądanego uwolnienia mediatorów stanu zapalnego i rozpoczęcia procesu neokolagenezy. Efekt? Wygląd skór poprawia się, staje się ona bardziej elastyczna i jędrna. Energia RF działa łagodząco na trądzik oraz zmniejsza aktywność gruczołów łojowych i likwiduje część gruczołów potowych.

 1. DIODA EMITUJĄCA ŚWIATŁO LED

Aplikator ze światłem LED współpracuje z mikronakłuwaniem RF. Biostymulacja wspiera procesy prowadzące do poprawy wyglądu skóry. Czerwone światło LED aktywuje fibroblasty do zwiększenia produkcji kolagenu, poprawia także napięcie oraz koloryt i teksturę skóry. Światło niebieskie wpływa z kolei na bakterie propionibacterium acnes, przez co wspomaga leczenie trądziku.

Wskazania do zabiegów VIVACE®

 • Wiotka i pozbawiona jędrności skóra twarzy
 • Zmarszczki
 • Zwiotczenie i utrata elastyczności skóry szyi i dekoltu
 • Utrata owalu twarzy
 • Opadające policzki tzw. chomiki
 • Opadające powieki
 • Worki pod oczami
 • Brak jędrności i elastyczności skóry ramion, brzucha, pośladków, ud
 • Blizny pooperacyjne i pourazowe
 • Blizny potrądzikowe
 • Rozstępy
 • Rozszerzone pory
 • Trądzik
 • Nadpotliwość pach

Efekty działania VIVACE®

Zobaczysz je już po pierwszym zabiegu i będą narastać z każdym powtórzeniem. Jeśli chodzi o efekt zagęszczenia skóry, jest on porównywalny nawet do zastosowania lasera frakcyjnego CO2.

TWARZ

 • Skóra jest bardziej zagęszczona i napięta, przez to wyglądasz młodziej
 • Poprawia się i zarysowuje owal twarzy wzdłuż linii żuchwy.
 • Pory skóry ulegają zwężeniu
 • Zmarszczki zmniejszają się i są mniej widoczne.
 • Poprawia się wygląd dolnych i górnych powiek, dzięki zagęszczeniu skóry.
 • Jeśli cierpisz z powodu łojotoku, po terapii VIVACE®gruczoły łojowe ograniczą swoją aktywność i nie będą produkować tak dużo łoju skórnego.
 • Blizny potrądzikowe są mniej widoczne

CIAŁO

 • Wszędzie tam, gdzie zastosujemy terapię VIVACE®– np. na szyi, dekolcie, ramionach, brzuchu, pośladkach, udach – skóra będzie zagęszczona, dzięki czemu stanie się bardziej jędrna, elastyczna i napięta.
 • Blizny pourazowe i pozabiegowe będą mniej widoczne.
 • Rozstępy zostaną zredukowane i „wtopią się” w skórę.
 • Przy leczenia nadpotliwości – gruczoły potowe w rejonie pach zostaną trwale zniszczone.

TWARZ -900 ZŁ SZYJA -300 ZŁ, DEKOLT-300ZŁ, TWARZ+SZYJA -1200 Zł, TWARZ+DEKOLT-1200 ZŁ TWARZ+SZYJA+DEKOLT=1500 ZŁ

DŁONIE 200 Zł

 Brzuch,nogi blizny po konsultacji 

NICI HIALURONOWE 1100-1800 ZŁ w zależności od potrzeb po konsultacji z lekarzem

 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia poprawia jakość skóry trądzikowej i z rozszerzonymi porami. Powoduje spłycenie blizn potrądzikowych. Redukuje i zapobiega drobnym zmarszczkom, tworząc nowe komórki skóry. Skutecznie redukuje komórki tłuszczowe pobudzając procesy spalania tkanki tłuszczowej. Poprawia mikroukrwienie, działa detoksykacyjnie i wygładzająco. Jest metodą wspomagającą leczenie cellulitu, ponieważ działa nie tylko na skórę ale również na tkankę podskórną. Może być stosowana na wszystkie partie ciała, w tym w okolicy kolan, łokci, na wewnętrznej powierzchni ramion i ud, na brzuchu zwłaszcza u kobiet po ciąży lub po przebytych terapiach odchudzających. W połączeniu z innymi metodami redukcji zmarszczek i cellulitu przynosi bardzo dobre rezultaty przywracając jędrny, sprężysty wygląd ciała. Mezoterapia sprawia, że skóra staje się jaśniejsza i pełna zdrowego blasku. Redukuje przebarwienia skórne i wygładza koloryt cery. Działa również regenerująco przy wypadaniu włosów i łysieniu, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia. Zapobiega problemom skóry głowy oraz zwiększa gęstość i grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy oraz skórę głowy.

Cennik zabiegów:

– Mezoterapia igłowa – 300-330zł

– Mezoterapia igłowa + zabieg złuszczania skóry – 300zł

– Mezoterapia igłowa + zabieg Age Summum – 300 zł

Nici hialuronowe
Nowoczesny zabieg modelowania twarzy za pomocą kwasu hialuronowego. Polega na wprowadzeniu preparatu w skórę w sposób liniowy, w oparciu o wektory napięcia skóry. Związek ten, naturalnie występujący w naszym organizmie, decyduje o elastyczności, jędrności i gładkości skóry. Wykazuje niezwykle silne działanie nawilżające – wiąże i utrzymuje odpowiedni poziom wody w naskórku. Dodatkowo obecność cząsteczek kwasu hialuronowego w skórze aktywizuje produkcję kolagenu i neutralizuje wolne rodniki. Jednak w miarę upływu lat umiejętność tworzenia nowego kwasu hialuronowego zanika, co jest przyczyną powstawania licznych zmarszczek oraz utraty jędrności skóry i jej odwodnienia. poprawa owalu twarzy.

 • poprawa napięcia skóry policzków i czoła
 • uniesienie brwi i zewnętrznego kącika oka
 • podniesienie kącików ust
 • wypełnienie „doliny łez”

Czas 45 minut, koszt – 1000 – 1600zł

Wolumetria twarzy

Wolumetria twarzy, czyli lifting i modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy i nadać jej młodszy, harmonijny wygląd. Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy. Kwas hialuronowy pomaga również przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia skórze oraz spłycić zmarszczki. Wolumetria to zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn– unoszenie opadających policzków tzw. „chomików”.

 • modelowanie policzków
 • wypełnienie „doliny łez”
 • konturowanie zarysu żuchwy
 • wyrównanie ubytków objętości twarzy

Koszt: 1000 zł- 2600zł, czas 45 minut.

Leczenie przebarwień – cosmelan

Cosmelan to najnowszej generacji sposób na odmłodzenie, wygładzenie i depigmentację skóry. Cosmelan jest w pełni skuteczną terapią usuwającą plamy barwnikowe pochodzenia hormonalnego jednocześnie przywracając równowagę skórze tłustej i mieszanej. Pozwala pozbyć się przebarwień o różnej etiologii i lokalizacji. Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Preparat jest bardzo silny w działaniu a jednocześnie bezpieczny przy prawidłowym użyciu. Terapia cosmelanem jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wymaga różnego czasu stosowania w zależności od fototypu skóry. Mechanizm działania preparatu cosmelan jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny. Kilka z substancji obecnych w cosmelanie działa przez blokowanie tego enzymu, lub nawet odwraca przemiany metaboliczne w łańcuchu. kwas kojow – kwas fitowy – arbutyna – palmitynian retinolu – kwas askorbowy.
Kwas TCA

W zabiegu Frost Peel stosuje się kwas trójchlorowooctowy TCA. Kwas ten jest pochodną kwasu octowego i najsilniejszym kwasem organicznym. Charakteryzuje się małą cząsteczką oraz łatwą i szybką penetracją naskórka i skóry właściwej, a w związku z tym ma najwyższą dermatologicznie skuteczność. Nie powoduje toksyczności ogólnoustrojowej i alergizacji.Zabieg polega na aplikacji kilku warstw roztworu kwasu trójchlorooctowego na powierzchnię skóry. Dochodzi do głębokiego złuszczania naskórka. Nowo powstała tkanka łączna zawiera liczne młode fibroblasty.Zabieg polecany jest szczególnie dla skóry dojrzałej, tłustej, łojotokowej, ze zmianami trądzikowymi lub potrądzikowymi, przebarwieniami, a także skóry z cechami tzw. fotostarzenia.
Zróżnicowana głębokość działania zależy od stężenia użytego roztworu (30% – 40%), ilości nakładanych warstw, czasu trwania aplikacji. Kwasy TCA cechuje uniwersalność, pozwalająca na precyzyjne dopasowanie zabiegu do rodzaju problemu skóry i możliwość zastosowania ich zarówno na twarz jak dłonie i ciało (rozstępy, blizny, przebarwienia)

Czas 30 minut,
koszt: twarz -100zł, twarz + szyja – 200zł,  twarz + szyja + dekolt – 300zł

  

 

PRX-33 NOWOŚĆ!

Peelingi medyczne już kilka lat temu zyskały sobie ogromne uznanie pacjentów i specjalistów medycyny estetycznej. Gwarantują szybkie efekty, działają głęboko i nie wymagają kuracji pozabiegowej. Najnowszym osiągnięciem w dziedzinie peelingów medycznych jest biorewitalizacja skóry peelingiem PRX-T33.Niesamowite właściwości tego zabiegu pozwalają nie tylko dogłębnie oczyścić skórę, ale też fantastycznie wpływają na poprawę jej gładkości, pomagają usunąć przebarwienia i niektóre blizny (szczególnie blizny zanikowe i pozostałe po trądziku młodzieńczym), dają olśniewający efekt liftingu bez konieczności poddania się złożonej procedurze medycznej, a także bez właściwych peelingom chemicznym dolegliwości pozabiegowych: złuszczania naskórka i zaczerwienień .Peeling PRX-T33 można śmiało uznać za idealne rozwiązanie dla zabieganych współczesnych kobiet i mężczyzn, którzy nie mają czasu na długotrwałe i wymagające rekonwalescencji zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a zależy im na utrzymaniu idealnej formy i kondycji skóry.

Czas 45 minut,
Koszt: Twarz + szyja + dekolt – 300zł, dłonie 100zł, czas 20 minut
PRX-33 + mikronakłucia – 350zł
Dłonie PRX-33 + mikronakłucia –  150zł
PROMOCJA – przy wykupieniu 4 zabiegów wykonywanych co tydzień płatność z góry 1200zł oraz otrzymasz GRATIS do pielęgnacji domowej w kwocie 130zł

Lifting wolumetryczny dłoni

Wolumetria to metoda odmładzania koncentrująca się na przywracaniu objętości utraconych tkanek. Umożliwia ona modelowanie konturów dłoni, a co za tym idzie – przywracanie dawnego wyglądu. W rezultacie obserwujemy gładkość i napięcie skóry. Wolumetria skierowana jest nie tylko do osób, które z wiekiem utraciły dawną jędrność i objętość tkanek, ale również do korekty nieprawidłowych proporcji, ubytków oraz niedoskonałości skóry różnych obszarów powstałych np. w wyniku operacji lub po wypadku.

Koszt: ampułka 1ml – 1000zł

Lipoliza iniekcyjna

LIPOLIZA INIEKCYJNA to nieinwazyjny zabieg modelowania sylwetki, który stanowi świetną alternatywę dla liposukcji obarczonej licznymi powikłaniami. Procedura polega na wprowadzeniu cieniutką igłą substancji lipolitycznych (fosfatydylocholine) . W rezultacie komórki tłuszczowe zostają rozpuszczone, a uwolnione z nich tłuszcze wydalone z organizmu. 

Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest przeznaczony dla osób o normalnej wadze ciała lub z lekką nadwagą zmagające się z miejscowym otłuszczeniem (np. podwójny podbródek, fałdy na brzuchu i plecach, nagromadzenie tkanki tłuszczowej na udach), którego ciężko się pozbyć mimo diety i wysiłku fizycznego. Efektem serii zabiegowej lipolizy jest utrata od 4 do 5 cm w obwodzie na obszarze, w którym podajemy preparat. W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej, aby to osiągnąć, wystarczą 2-3 zabiegi. Aby zredukować większą ilość tkanki tłuszczowej potrzeba tym samym większej ilości zabiegów. Odstępy pomiędzy nimi powinny wynosić 3 tygodnie.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU LIPOLIZY:

 • podwójny podbródek
 • modelowanie sylwetki
 • fałd tłuszczu na brzuchu
 • tłuszcz na wewnętrznej stronie ud
 • tłuszcz na pośladkach
 • poduszeczki tłuszczu w okolicy pach
 • tłuszcz na kolanach
 • kończyny górne w okolicy tricepsu
 • biodra
 • fałdy na plecach (poniżej żeber)
 • “byczy” kark
 • ginekomastia męska
Do przeciwwskazań do zabiegu lipolizy iniekcyjnej zaliczamy:
 • ciężkie choroby nerek i wątroby.
 • cukrzycę z zaburzeniami naczyniowymi.
 • zaburzenia krzepliwości krwi.
 • stałe stosowanie leków przeciwzakrzepowych.
 • ciążę i karmienie piersią
 • choroby autoimmunologiczne np. …
 • przewlekłe infekcje.

Koszt: 

brzuch 900-1500 zł 

uda 800-1500zł
podbródek 500 zł -800 zł 
Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza medycyny estetycznej .
 

Thermofrax RF – przeciwstarzeniowa radiofrekwencja mikroigłowa

 

Rynek usług kosmetycznych w ciągu ostatnich kilku lat rozwija się w błyskawicznym tempie. Specjaliści wciąż poszukują nowych, skuteczniejszych rozwiązań, by uatrakcyjnić ofertę swoich gabinetów. Wprowadzają zabiegi pielęgnacyjne wykorzystujące innowacyjne technologicznie urządzenia. Jednym z nich jest urządzenie Rubica – Thermofrax RF do przeprowadzenia zabiegu termoliftingu, czyli przeciwstarzeniowej radiofrekwencji (RF) skóry, połączonej z mezoterapią mikroigłową.

Zabieg termoliftingu stanowi doskonałą alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Klasyczny lifting wiąże się z wieloma niedogodnościami dla pacjenta, takimi jak konieczność wykonania zabiegu w znieczuleniu ogólnym i długi czas gojenia, który eliminuje z pełnej aktywności zawodowej. Praca z urządzeniem Rubica Thermofrax RF charakteryzuje się osiągnięciem szybkiego efektu, przy bardzo krótkim okresie rekonwalescencjiPacjent może wrócić do pełnej aktywności już następnego dnia po zabiegu.

Thermofrax RF wykorzystuje działanie frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej – technologii stosowanej w medycynie estetycznej dopiero od kilku lat. Pomysłodawcą urządzenia wykorzystującego jednocześnie działanie fal radiowych i mikronakłuwania jest koreański lekarz-dermatolog. Szybko okazało się, że urządzenie świetnie sprawdza się w medycynie estetycznej,
w eliminacji różnego rodzaju defektów skóry. Obecnie technologia frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej jest niezwykle popularna w całej Azji i powoli wkracza do Europy.

Zabieg termoliftingu polega na wprowadzeniu w skórę bardzo cienkich igieł na głębokość od 0,5 do 3,0 mm, jednocześnie łącząc nakłucie z emisją fali radiowej, która nagrzewa powierzchnię skóry wokół igieł. Termolifting wykorzystuje zdolności regeneracyjne organizmu. Nakłucie skóry, jak i jej podgrzanie powoduje częściowe uszkodzenie struktury skóry, co z kolei jest silnym bodźcem stymulującym do regeneracji. W miejscu zniszczonej powstaje nowa, prawidłowej budowy tkanka.

 Thermofrax RF doskonale sprawdza się w

-liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu

-Daje szybkie efekty w usuwaniu rozstępów

-wykazuje wysoką skuteczność przy usuwaniu zmarszczek oraz blizn.  

-efekty odmładzania skóry widoczne sa juz po pierwszym zabiegu 

przeciwwskazania

-nie możemy wykonać go u kobiet w ciąży, osób z chorobami skóry lub posiadających metalowe elementy w ciele, takie jak np. rozrusznik serca.

Frakcyjna RF mikroigłowa daje możliwość precyzyjnego wykonywania zabiegu, co do głębokości nakłuć i mocy. Dzięki temu można uzyskać bardzo dobry efekt przy krótkim czasie gojenia.  Badania aparaturowe wykazały, że zabieg z wykorzystaniem Thermofrax RF, zwiększa elastyczność skóry twarzy o 73% i 61% na szyi, a skóra jest ujędrniona odpowiednio o 56% i 38%. Dodatkowo o 42% spada wydzielanie się sebum. Wszystko dzięki stymulacji powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. To właśnie w trakcie odbudowy kolagenu skóra staje się gęściejsza i bardziej sprężysta. Dodatkowo efekty napięcia skóry ujawniają się stopniowo w ciągu 3 miesięcy od wykonania zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt, zaleca się dwu- lub trzykrotne powtórzenie zabiegu w miesięcznych odstępach, a także stosowanie odpowiednio dobranej przez kosmetyczkę formy pielęgnacji skóry w dom

 

CENY 1 ZABIEGU:                                              

Okolice oczu +maska w płacie   300 zł                                                              Twarz oraz podbródek + maska w płacie – 600 zł                        

Szyja , podbródek i dekolt + maska w kremie – 500 zł                

Twarz, podbródek, szyja i dekolt + maska – 900 zł                       

Grzbiet dłoni – 300 zł                                                                         

Brzuch – 700 – 900 zł – dłonie gratis                                               

Uda lub pośladki – 600 zł – dłonie  gratis                                         

Ramiona – 550 zł – dłonie gratis                                                         

 PAKIET 3 ZABIEGÓW :

Okolice oczu +maska w płacie   900 zł GRATIS –  krem EYE Fresh 15 ml   

Twarz oraz podbródek + maska w płacie – 1800 zł  GRATIS krem z filtrem UV 30 ml  

Szyja , podbródek i dekolt + maska w kremie – 1500 zł  GRATIS krem na dekolt 30 ml  

Twarz, podbródek, szyja i dekolt + maska – 2700 zł  GRATIS  krem z filtrem UV 30 ml oraz na dekolt 30 ml   

Grzbiet dłoni – 900 zł  GRATIS  krem do rąk 75 ml       

Brzuch – 2100 – 2700 zł  GRATIS krem do ciała             

Uda lub pośladki – 1800 zł  GRATIS  krem do ciała 200 ml    

Ramiona – 1650 zł  GRATIS  krem do ciała 200 ml            

Terapia Łaczona 

Hydradermie lift +RF mikroigłowy na okolice oczu ust i rzuchew cena 480 zł