Dla Panów

ZABIEGI NA CIAŁO

To nie prawda, że tylko kobiety narzekają na niedoskonałości swojego ciała. Dla mężczyzn zdrowa i atrakcyjna sylwetka bywa równie istotna, dlatego ciężko nad sobą pracują, spędzając godziny na siłowniach, w klubach fitness czy uprawiając sporty.
Niestety czasami same ćwiczenia nie wystarczą – wtedy rozwiązaniem jest zabieg specjalistyczny w gabinecie kosmetologicznym. Jeśli trafiłeś na naszą stronę, to znaczy, że zdrowy i atrakcyjny wygląd nie jest Ci obojętny. W naszej ofercie znajdziesz zabieg modelujący sylwetkę –TechniSpa. Metoda ta oparta jest na jednoczesnym zastosowaniu trzech technik: masażu mechanicznego z podciśnieniem, jonoforezy i stymulacji.

Masaż mechaniczny z podciśnieniem wykonywany jest za pomocą urządzenia, które delikatnie zasysa i roluje skórę. W procesie lipo-aspiracji mobilizowana jest tkanka tłuszczowa, a  złogi tłuszczowe są rozbijane.

Jednocześnie partia ciała poddana zabiegowi TechniSpa jest stymulowana przez rolki głowicy. Wywołuje to delikatne skurcze mięśni, które drenują w ten sposób toksyny i złogi tłuszczowe. Zwiększa się przepływ tlenu do krwi, dzięki czemu skóra ujędrnia się i lepiej wygląda. Stymulacja przyśpiesza w ten sposób spalanie tłuszczu oraz usprawnia cyrkulację krwi i limfy.

Czas 30 – 75min,

Cena:

Całe ciało – 200zł, 3 zabiegi – 580zł, 6 zabiegów – 1100zł, 9 zabiegów – 1680 zł, 12 zabiegów – 2250zł
Brzuch 1 zabieg – 80zł, 3 zabiegi – 230zł, 6 zabiegów – 460zł, 9 zabiegów – 650zł, 12 zabiegów – 850zł
Uda i pośladki – 90zł, 3 zabiegi – 250zł, 6 zabiegów – 500zł, 9 zabiegów – 750zł, 12 zabiegów – 990zł
Uda, pośladki, brzuch – 130zł, 3 zabiegi – 360zł, 6 zabiegów 720zł, 9 zabiegów 1050zł, 12 zabiegów 1400zł

Elektrostymulacja –  to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni.
Elektrostymulację możemy stosować właściwie na wszystkich częściach ciała. Najlepsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować na brzuchu, udach i pośladkach. Dzięki stymulacji prądem elektrycznym możemy również poprawić kondycję skóry twarzy, wymodelować, podnieść i ujędrnić piersi, a także zlikwidować nadmiar skóry, który pozostał po nagłym spadku wagi. Elektrostymulacja od wielu lat jest również z powodzeniem stosowana w medycynie jako niezwykle skuteczna metoda rehabilitacji i zmniejszania bólu np. kręgosłupa.

Efekty zabiegu:

 • redukcja tkanki tłuszczowej z dowolnie wybranych miejsc,
 • zmniejszenie wagi,
 • wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni,
 • poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry.
 • redukcja cellulitu,
 • poprawa elastyczności, napięcia i kolorytu skóry,
 • poprawa ogólnej odporności i zmniejszenie dolegliwości bólowych.

Czas zabiegu 30 minut

Cena:

Całe ciało – 200zł, 3 zabiegi – 580zł, 6 zabiegów – 1100zł, 9 zabiegów – 1680 zł, 12 zabiegów – 2250zł
Brzuch lub Uda – 1 zabieg – 60zł, 3 zabiegi – 150zł, 6 zabiegów – 290zł, 9 zabiegów – 420zł, 12 zabiegów – 590zł
Brzuch i Uda – 100zł, 3 zabiegi – 270zł, 6 zabiegów – 510zł, 9 zabiegów – 700zł, 12 zabiegów – 900zł
Uda, pośladki, brzuch – 230zł, 3 zabiegi – 650zł, 6 zabiegów 1290zł, 9 zabiegów 1890zł, 12 zabiegów 2500zł

ZABIEGI ZŁUSZCZAJĄCE – PEELINGI CHEMICZNE

Peeling chemiczny dla mężczyzn (tzw  kwasowy) jest to zabieg podczas którego następuje złuszczenia zewnętrznej warstwy naskórka za pomocą jednego lub mieszaniny kwasów.

Działanie tych peelingów z jednej strony jest podobne, bo wszystkie złuszczają naskórek, różnią się jednak głębokością złuszczania i stężeniem kwasu. Zawsze przed zabiegiem kosmetolog dobiera odpowiedni peeling w zależności od efektów jaki chcemy uzyskać.

Wskazania do zabiegów złuszczania:

 • Redukcja zmian trądzikowych,
 • Zmniejszenie nadprodukcji łoju,
 • Rozszerzone pory,
 • Przebarwienia po trądzikowe czy posłoneczne.
 • Odmłodzenie skóry
 • Zmniejszenie przebarwień

Po zabiegu uzyskujemy efekt rozjaśnienia skóry, zmniejszenia  przebarwień, odświeżenia, rewitalizacji i wygładzenia.

Czas trwania zabiegu: 30-60 min.

Cena : 300 zł

 

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY

Zabieg oczyszczający skórę to jeden z najpopularniejszych zabiegów na twarz bez względu  na rodzaj skóry. Celem zabiegu jest usuniecie różnych zmian skórnych (zmiany trądzikowe, zaskórniki, prosaki itp.) Zabieg oczyszczania można rozbudować, dodając do niego  peeling kawitacyjny, które oczyszczą skórę z martwych komórek naskórka, odświeżą i zregenerują skórę.

 Wskazania do zabiegu oczyszczającego:

 • trądzik pospolity o łagodnym i umiarkowanym przebiegu,
 • drobne zaskórniki lub prosaki,
 • nadmiar zrogowaciałej warstwy rogowej, która powoduje, że skóra jest szara, ma nierówny koloryt powierzchnię.

Zabieg oczyszczający jest doskonałym przygotowaniem do wykonania kolejnego zabiegu, którego celem może być pielęgnacja, regeneracja  lub nawilżenie skóry. Można też wykonać zabieg zaleczający zmiany zapalne na skórze. Jego rodzaj ustalany jest podczas konsultacji poprzedzającej zabieg.

Zabieg oczyszczający skóry wykonujemy nie częściej niż 1 raz w miesiącu.

Czas trwania zabiegu: ok. 60  min.

Cena zabiegu oczyszczającego: 150-200 zł.

 

 

 

DEPILACJA I EPILACJA MĘSKA

Depilacja woskiem i epilacja laserowa to obszar zarezerwowany już nie tylko dla kobiet. Mężczyźni coraz częściej w ramach dbania o swój wygląd, decydują się na tego rodzaju zabiegi. Oferujemy zabiegi depilacji woskiem  oraz zabiegi trwałej epilacji laserem LightSheer.

Zabieg depilacji woskiem polega na nałożeniu warstwy ciepłego wosku na fragment skóry, z którego chcemy usunąć włosy, a następnie nałożenie na niego gotowego flizelinowego paska. Tak przygotowany pasek, odrywa się mocnym pociągnięciem w kierunku przeciwnym do rośnięcia włosów.

Jaka jest zalecana częstotliwość depilacji woskiem?

Depilacja ta daje satysfakcjonujące efekty na kilka tygodni. Jednak może być powtórzona dopiero wtedy, kiedy włoski odrosną na długość równą co najmniej 6 mm. Krótsze mogą zostać nieuchwycone przez woskowe plastry. Wielokrotne depilowanie tą metodą zmniejsza siłę włosów oraz uszkadza strukturę cebulki, co powoduje wolniejsze odrastanie włosów.

 

Zasada działania depilacji laserowej opiera się na wysłaniu na wybrany obszar ciała wiązki światła, która wypala komórki odżywcze włosa znajdujące się w mieszku włosowym. Podczerwone światło lasera o długości fali 800 nm przenika na 2 mm w głąb skóry, wnika w strukturę włosa, jego barwnik pochłania światło, wydziela się ciepło i trwale uszkadza włos. Szafirowa głowica lasera skutecznie obniża temperaturę skóry poddawanej zabiegowi.

Zabieg należy powtórzyć co najmniej 4 razy ponieważ włosy nie rosną równocześnie. Ta część z nich, która znajduje się w fazie wzrostu reaguje na światło lasera. Pozostałe, w fazie uśpienia, mają za mało melaniny, żeby zareagowały na laser. Ilość i częstotliwość koniecznych zabiegów dobierana jest indywidualnie. Zależy m.in. od części ciała i koloru usuwanych włosów.

Cennik:

Plecy: 100 zł
Klatka piersiowa 60 zł
Pośladki 40 zł
Uda 50 zł
Łydki 50 zł

 

 

Botox- zabieg wykonywany przez doktora medycyny estetycznej 

Gładka i wypoczęta twarz to atrybut bogactwa ,braku zmartwien i radości z zycia. Mimika twarzy, czyli ruchy mięśni twarzy, jest naturalną reakcją mięśni, która powoduje powstawanie zmarszczek mimicznych. Powstają one w wyniku powtarzających się ruchów mięśni w miejscu, gdzie skóra pracuje najintensywniej. Jeśli mięśnie zostaną częściowo unieruchomione, skóra również będzie mniej pracowała i w ten sposób powstawanie zmarszczek zostanie zatrzymane.

Toksyna botulinowa podana miejscowo hamuje wydzielanie neuroprzekaźnika blokując w ten sposób przewodnictwo nerwowo-mięśniowe. W efekcie działania botoksu mięśnie przestają się kurczyć. Wstrzyknięty w wybrane mięśnie  rozluźnia je, sprawiając że nawet głębokie zmarszczki mimiczne zostają wygładzone. Botox jest stosowany w usuwaniu:

 • uniesienia opadających kącików ust
 • zmarszczek poprzecznych czoła
 • zmarszczek „palacza” wokół ust
 • zmarszczek pionowych między brawiami
 • „kurzych łapek” – wokół oczu
 • uniesienia powiek

 Jak przebiega zabieg i jak się do niego przygotować

 • Na 7-10 dni przed podaniem botoksu należy zaprzestać przyjmowania następujących ziół i leków: dziurawiec, witamina E, multiwitamina, leki przeciwzapalne. Przed i po zabiegu botoxem nie należy spożywać alkoholu.

 Cena: 500 zł  dla jednej  okolicy twarzy \

2 okolice -900 zł 

3 okolice 1100 zł 

Czas: 30 minut

Przeciwwskazania: uczulenie na białko jaja kurzego, leczenie antybiotykami, zaburzenia krzepnięcia krwi, leki rozkurczowe, choroby nowotworowe skóry, przewlekłe choroby autoimmunologiczne (np. reumatoidalne zapalenie stawów) i układu sercowo-naczyniowego, stwardnienie zanikowe boczne) i Alzheimer, rozległe i głębokie uszkodzenia skóry, czynna opryszczka, 

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym –zabieg wykonywany przez doktora medycyny estetycznej 

 

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego przeprowadza lekarz. Przy pomocy cienkiej igły lub kaniuli wstrzykuje preparat w te partie twarzy i ciała, które należy skorygować. Mogą to być delikatne zmarszczki powierzchniowe, głębsze liniowe zmarszczki, bruzdy, głębokie fałdy lub ubytki objętościowe.

 Kształtowanie konturów twarzy, wypełnianie ubytków wolumetrycznych m.in. modelowanie kości policzkowych, owalu twarzy, brody, nosa, płatków uszu. Powiększenie i korekta kształtu ust, ich nawilżenie. 

Zabieg jest w pełni bezpieczny, nie niesie ryzyka uczulenia, ponieważ kwas hialuronowy jest składnikiem tkanki człowieka odpowiedzialnym za magazynowanie wody.

 

Cena: 1 ampułka 1ml- 1000zł,

 czas 30 minut, konsultacja w dniu zabiegi GRATIS

 

Zabieg VIVACE –wykonywany przez doktora medycyny estetycznej na medycznych urządzeniach

Mikronakłuwanie, radiofrekwencja (RF) i biostymulacja LED w jednym zabiegu – VIVACE  to wyjątkowy sposób na przestrzenne ujędrnienie i modelowanie skóry, czyli lifting bez skalpela. Na liście pokonanych ma: zmarszczki, opadające powieki, worki pod oczami, utratę jędrności skóry twarzy i ciała, blizny, rozstępy, rozszerzone pory i łojotok.

 • Skóra jest bardziej zagęszczona i napięta, przez to wyglądasz młodziej
 • Poprawia się i zarysowuje owal twarzy wzdłuż linii żuchwy.
 • Pory skóry ulegają zwężeniu
 • Zmarszczki zmniejszają się i są mniej widoczne.
 • Poprawia się wygląd dolnych i górnych powiek, dzięki zagęszczeniu skóry.
 • Jeśli cierpisz z powodu łojotoku, po terapii VIVACE®gruczoły łojowe ograniczą swoją aktywność i nie będą produkować tak dużo łoju skórnego.
 • Blizny potrądzikowe są mniej widoczne.

 

Cennik zabiegów:

– Twarz – 900 zł

– Szyja – 300 zł

– Dekolt – 300 zł

– Twarz + Szyja – 1000zł

– Twarz + Dekolt – 1000 zł

– Twarz + Szyja + Dekolt – 1100 zł

 

 

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny stosowany w Gabinecie Kosmetycznym KATARZYNA jest wykorzystywany do fotoodmładzania, usuwania zmarszczek wokół oczu i na szyi, usuwania rozstępów, blizn po trądzikowych, przebarwień oraz przywracania napięcia skóry twarzy i jędrności skóry na brzuchu. Doskonale sprawdza się także w zabiegach przywracania owalu twarzy, liftingu powiek, liftingu biustu, usuwania zmian skórnych takich jak brodawki i włókniaki, soft peelingu i głębokiego liftingu skóry. Najpopularniejsze obszary ciała na jakich jest stosowany laser frakcyjny to twarz, szyja i dekolt.

Cena  jednego zabiegu – cała twarz 900 zł, cala twarz +szyja 1200 zł twarz, szyja, dekolt 1600 zł

Czas: 40-80 minut

Przeciwskazania: aktywny wirus opryszczki w dniu zabiegu, przyjmowanie antybiotyków i leków przeciwbólowych w ciągu tygodnia poprzedzającego wizytę.

 

Zabieg HIFU

Zabieg HIFU jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które oczekują widocznego i spektakularnego efektu w postaci liftingu skóry, a jednocześnie szukają bezpiecznej, mało inwazyjnej metody, która nie wiąże się z długotrwałą rekonwalescencją i pozwala powrócić do codziennych obowiązków.

Technologia HIFU nazywana liftingiem bez skalpela robi furorę w medycynie estetycznej. Polega na wykorzystaniu skupionej wiązki fal ultradźwiękowych, które przenikając w odpowiednie warstwy skóry wyraźnie ją ujędrnia. Energia skupia się na docelowej głębokości nie przerywając bariery skórnej. Oddziałuje na kolagen, elastynę i powierzchniowy system mięśniowo-powięziowy.

Rezultat po wykonaniu jednego zabiegu widoczny jest od razu (w ciągu 24-48 godzin) i nasila się z czasem. Stopniowa poprawa wyglądu trwa od 2 do 24 tygodni a efekt utrzymuje się przez 18 miesięcy .

Cena: 1600-1800  zł

Czas: 30-60 minut

Przeciwwskazania: nie może być stosowany na obszary poddane wypełnieniu (np. botox)

Częstotliwość: co 18-24 miesiące

 

PEDICURE KLASYCZNY

Tak jak piękne dłonie tak i stopy są atrybutem zadbanego i eleganckiego mężczyzny

Skóra podeszwy stóp ma grubość 4 mm, dla porównania na innych częściach ciała ok 0,5-2,5mm. Poddawany jest znacznie większemu naciskowi i tarciu, co powoduje wzmożone rogowacenie i łuszczenie się. Narażony jest na powstawanie odcisków, nagniotków i modzeli. Dlatego stopy wymagają profesjonalnej pielęgnacji.

Zabieg rozpoczyna się dziesięciominutową kąpielą w preparatach zmiękczających. . Dodatkowo łagodzi podrażnienia, hamuje rozwój bakterii i zapobiega powstawaniu nowych zrogowaceń.

Kolejnym etapem jest frezowanie naskórka ze stóp w  zabiegu używana jest profesjonalna frezarka. Kapturki ścierne frezarki są jednorazowe a ich gradacja dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb klienta,.jeżeli jest taka potrzeba to usuwamy również odciski ,wrastające paznokcie

Dla lepszego efektu wykonywany jest peeling, który usuwa martwy naskórek, oraz poprawia mikrocyrkulację krwi, i wykonywany jest lekki masaż  Później, w zależności od potrzeb, nakładana jest maska odżywcza lub nawilżająca oraz krem do stóp Longue Vie Pieds Guinot. Zawiera on 20 aminokwasów 10 witamin i 7 innych elementów, min sole mineralne.   Na paznokcie i wał paznokciowy nakładana jest regeneracyjna oliwka.

Cena:  80 zł

Czas: 50 min

MANICURE DLA MĘŻCZYZN

Dłonie to TWOJA wizytówka kobiety uwielbiają piękne męskie dłonie ZADBANE .Manicure z wykorzystaniem narzędzi, usunięciem skórki około paznokciowej, pielęgnacją płytki paznokciowej oraz skóry dłoni. Na koniec, jeśli klient sobie zażyczy, istnieje możliwość pomalowania paznokci bezbarwną odżywką.

Czas: 30 min

Cena: 60 zł

 

Zabiegi złuszczające – peelingi chemiczne

Peeling chemiczny dla mężczyzn (tzw  kwasowy) jest to zabieg podczas którego następuje złuszczenia zewnętrznej warstwy naskórka za pomocą jednego lub mieszaniny kwasów.

 Działanie tych peelingów z jednej strony jest podobne, bo wszystkie złuszczają naskórek, różnią się jednak głębokością złuszczania i stężeniem kwasu. Zawsze przed zabiegiem kosmetolog dobiera odpowiedni peeling w zależności od efektów jaki chcemy uzyskać. 

Wskazania do zabiegów złuszczania:

 • Redukcja zmian trądzikowych,
 • Zmniejszenie nadprodukcji łoju,
 • Rozszerzone pory,
 • Przebarwienia po trądzikowe czy posłoneczne.
 • Odmłodzenie skóry
 • Zmniejszenie przebarwień

Po zabiegu uzyskujemy efekt rozjaśnienia skóry, zmniejszenia  przebarwień, odświeżenia, rewitalizacji i wygładzenia.

Czas trwania zabiegu: 30-60 min.

Cena : 300 zł 

 

Manicure japoński dla Mężczyzny

Co to jest manicure japoński?

Manicure japoński wywodzi się, jak sama nazwa wskazuje, z Japonii. Jego efektem są mocne, zdrowe  paznokcie. Przeznaczony jest dla panów, którzy  lubią, aby ich paznokcie wyglądały elegancko, naturalnie i zdrowo, bez stosowania lakierów bezbarwnych

Po zabiegu paznokcie są piękne, zdrowe a przede wszystkim mają  naturalny i zdrowy  połysk, który utrzymuje się  przez ok. 2 tygodnie.

Jak często należy wykonywać manicure japoński?

Zabieg można wykonywać nie częściej niż raz na 2 tygodnie. Zalecana seria to 3-4 zabiegi wykonane co 2 tygodnie.

Czas trwania zabiegu: ok. 30 min.
Cena zabiegu: 60 zł

Zabieg odżywczy na dłonie z parafiną

Co zrobić, aby Twoje dłonie były wspaniale odżywione i niewiarygodnie gładkie?

Jest to ulubiony zabieg panów szczególnie kiedy jest zima a ręce robią się czerwone i suche  Zabieg odżywczy na dłonie polega na wykonaniu specjalnego peelingu składającego się z enzymu papainy. Następnie na ok. 20 minut nakładana jest na dłonie maska odżywcza oraz ciepła parafina. Zabieg kończymy masażem i nałożeniem kremu odżywczego. Efekt gładkiej, wypielęgnowanej skóry utrzymuje się przez kilka dni.

Jak często należy wykonywać zabieg odżywczy na dłonie?

Zabieg można wykonywać jednorazowo lub podczas zabiegu manicure, ale najlepsze efekty przynosi seria 4-6 zbiegów wykonywanych 1-2 razy w tygodniu.

Czas trwania zabiegu: ok. 45 min.
Cena zabiegu: 60 zł.

Zabieg oczyszczający

Zabieg oczyszczający skórę to jeden z najpopularniejszych zabiegów na twarz bez względu  na rodzaj skóry. Celem zabiegu jest usuniecie różnych zmian skórnych (zmiany trądzikowe, zaskórniki, prosaki itp.) Zabieg oczyszczania można rozbudować, dodając do niego  peeling kawitacyjny, które oczyszczą skórę z martwych komórek naskórka, odświeżą i zregenerują skórę.

 Wskazania do zabiegu oczyszczającego:

 • trądzik pospolity o łagodnym i umiarkowanym przebiegu,
 • drobne zaskórniki lub prosaki,
 • nadmiar zrogowaciałej warstwy rogowej, która powoduje, że skóra jest szara, ma nierówny koloryt powierzchnię.

Zabieg oczyszczający jest doskonałym przygotowaniem do wykonania kolejnego zabiegu, którego celem może być pielęgnacja, regeneracja  lub nawilżenie skóry. Można też wykonać zabieg zaleczający zmiany zapalne na skórze. Jego rodzaj ustalany jest podczas konsultacji poprzedzającej zabieg.

Zabieg oczyszczający skóry wykonujemy nie częściej niż 1 raz w miesiącu.

Czas trwania zabiegu: ok. 60  min.

Cena zabiegu oczyszczającego: 150-200 zł.