Pielęgnacja twarzy

HYDRADERMIE YOUTH CELLURAL ENERGIE

 

Opatentowana metoda spersonalizowanego zabiegu, która wykorzystuje rewolucyjne urządzenie Hydraderm Cellular Energie aby przywrócić młodość skóry. Jego aktywność wynika z zastosowania tzw. dynamicznej jonizacji oraz odpowiednio zjonizowanych produktów, co pozwala na głębokie wprowadzenie substancji niezwykle aktywnych w głąb skóry. Dzięki temu w natychmiastowy sposób pobudzona zostaje aktywność biologiczna skóry , a co za tym idzie wzmocnienie metabolizmu komórkowego. W rezultacie po zabiegu obserwujemy natychmiastowe, spektakularne efekty w postaci poprawy kondycji skóry i odmłodzenia rysów twarzy. Zabieg jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Jego skuteczność została potwierdzona przez liczne testy kliniczne.

 

Czas zabiegu: 60 min

Hydradermie cellulare energy youth Guinot – 300 zł

Hydradermie cellulare energy youth Guinot wersja rozjaśniająca + maska w płacie 340 zł

Hydradermie cellulare energy youth Guinot wersja rozjaśniająca + Hydraclean – 350 zł

Hydradermie Lift – 280 zł

Terapie łączone:

Hydradermie deLuxe Guinot – 410 zł

Hydradermie Cellulare + Age Summum – 480 zł

Hydradermie Lift + Lift Summum – 480 zł

Hydradermie lift +RF mikroigłowy na okolice oczu,ust, rzuchew -480 zł

Więcej o zabiegu RF mikroigłowym przeczytasz w zakładce Medycyna Estetyczna 

 

HYDRACLEAN

Opatentowana metoda głębokiego oczyszczania skóry z jednoczesną pielęgnacją . Zabieg oparty na wykorzystaniu urządzenia Hydraclean generującego ciepło i specjalnych żeli, które zapewniają oczyszczanie skóry na poziomie gruczołów łojowych i potowych oraz pielęgnację dostosowaną do różnych typów cery. Eliminuje toksyny i nadmiar sebum, złuszcza martwe komórki naskórka, reguluje mikrocyrkulację, relaksuje mięśnie twarzy, ułatwia transport aktywnych składników w głąb skóry. Cera po zabiegu wygląda świeżo, zdrowo, czysto i promiennie.

Czas zabiegu: 30 minut 

Hydraclean- 100 zł 

Terapie łączone: 

Hydraclean + maska kremowa – 160 zł

Hydrclean +maska w płacie z wit. c – 280 zł 

Hydraclean + maska w płacie liftingująca – 280  

Hydlaclean + EYE Logic Lift – 290 zł 

 

 

AGE SUMMUM

Kwintesencja największych osiągnięć naukowych marki Guinot w zakresie pielęgnacji anti-age. Manualny zabieg high-tech z wykorzystaniem doskonale przebadanych, najskuteczniejszych składników aktywnych redukujących objawy starzenia się skóry: Immuno Kompleks, Kompleks Życia Komórkowego z 56 biologicznie aktywnymi składnikami, czysta witamina C, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Melanoxyl, ekstrakt z Rambutanu . Zabieg, który stymuluje regenerację komórkową i tkankową dla efektu gładkiej, napiętej, promiennej skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także dłoni.

Czas 50 min,

 Age Summum Guinot – 350 zł

Terapie łączone:

Age Summum Guinot + mezoterapia mikroigłowa – 380 zł 

Age Summum Guinot + Hydradermie Cellulare – 460 zł

 

 

 

 

LIFT SUMMUM

Manualny zabieg liftingujący high tech, łaczący w sobie osiągnięcia technologiczne z technikami manualnymi. Gwarantuje natychmiastowe efekty modelujące widoczne tuż po zakończonym zabiegu . Program ten dostosowany jest do każdego rodzaju skóry. Dzięki zastosowaniu niezwykle skutecznych składników aktywnych , takich jak: ekstrakt z kory mahoniowca afrykańskiego, alga Alaria Esculenta, witamina C, kompleks Hydrocyte , Dynalift, mikrosfery kwasy hialuronowego, zapewnia zróżnicowane działanie napinające dla obszaru twarzy, szyi i dekoltu. W ciągu zaledwie 50 minut zabiegu następuje : poprawa napięcia, wymodelowanie owalu twarzy, przywrócenia gęstości i objętości tkanki, wygładzenie i redukcja zmarszczek oraz usunięcie oznak zmęczenia.

Czas trwania: 50 minut

Cena:

Lift Summum Guinot – 330zł

Terapie łączone:

Lift Summum + HYdradermie Lift – 460 zł

Lift Summum + RF miktoigłowa – 1250 zł

 

HYDRA PEELING WITH HYDRABRASION

Innowacyjny zabieg eliminujący martwe komórki naskórka, który wykorzystuje mechaniczne działanie peelingu z naturalnymi cząsteczkami celulozy i papainy. Redukuje oznaki starzenia, przywraca świetlistość i zdrowy blask skóry. Dzięki zastosowaniu delikatnych składników złuszczających może być wykonywany przez cały rok .

 

Czas trwania :  45 minut    

Cena 

Hydra Peeling Hydrabrasion Guinot – 260 zł

 

HYDRA PELLING WITH HYDRA PH

 Innowacyjny zabieg pilingujący oparty na wyjątkowych właściwościach kwasu fitowego i laktobionowego, które dzięki dogłębnemu działaniu złuszczającemu w bardzo delikatny lecz niezwykle skuteczny sposób odnawiają skórę, redukują oznaki starzenia, zmniejszają widoczność przebarwień, rozświetlają cerę. Działanie zabiegu jest bardzo progresywne i stopniowe , dzięki czemu nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Czas trwania: 45 minut

Cena

 Hydra Peeling PH Guinot – 270 zł

Terapie łączone:

Hydra Peeling PH Guinot + mezoterapia mikroigłowa – 380 zł

Hydra Peeling Hydrabrasion Guinot – 260 zł

 

 

 

DETOXYGENE

Manualny zabieg detoksykująco- dotleniający, który w zaledwie 50 minut odtruwa komórki i oczyszcza skórę. Zastosowanie detoksykującej maski z zawartością EDTA i zielonej glinki działa jak „magnes” przyciągający toksyny i zanieczyszczenia, a także mineralizuje skórę i pobudza metabolizm komórek. Poprzez zastosowanie technik manualnych oraz odpowiednio wyselekcjonowanych składników aktywnych (Actinergie, ATP, Purisoft, Dermaline) następuje energetyzacja komórek i ich silne dotlenienie. Natychmiast po zabiegu skóra jest głęboko oczyszczona, dotleniona, nawilżona i wypoczęta, dzięki czemu cera staje się świeża i promienna.

Cena

Detoxygene Guinot – 280 zł

Terapie łączone:

Detoxygene + Hydraclean – 320 zł

EYELIFT GUINOT 

Efektywny, przyjemny zabieg high-tech, który działa na wszystkie problemy obszaru konturu oka. Perfekcyjnie wygładza i napina skórę wokół oczu, unosi opadające powieki, redukuje obrzęki i cienie pod oczami oraz odżywia delikatną skórę okolic oczu. Sekret zabiegu polega na zastosowaniu ekskluzywnej metody stymulacji mięśni okolic oka i czoła , która pomaga „odmłodzić” spojrzenie ora zniwelować problemy estetyczne tego obszaru. Zastosowanie drenującego ,relaksującego masażu manualnego oraz ekskluzywnej maski w postaci płata impregnowanego koktajlem składników naprawczych, potęguje efekty zabiegu. Okolica oka staje się wyraźnie odmłodzona.

 

Czas zabiegu– 40 minut

EyeLift Guinot – 180 zł

Terapie łączone:

EYE Logic + HYdracleans – 290 zł

 

 

SOIN EQULIBRE TREATMENT

Zabieg manualny przeznaczony dla skór zanieczyszczonych, trądzikowych. Dzięki zawartości opatentowanych kompleksów aktywnych (Ac Net, Lipacid, certyfikowana glinka zielona, kryształki zeolitu,) dogłębnie oczyszcza skórę, odblokowując ujścia gruczołów łojowych i potowych, a także działa przeciwzapalnie ograniczając proliferację bakterii odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych. Ten niezwykle skuteczny program pielęgnacyjny w zaledwie 40 minut przywraca skórze równowagę, minimalizuje niedoskonałości, obkurcza rozszerzone pory oraz ujednolica koloryt skóry.

Equlibre wersja podstawowa 160 zł
Equlibrw +oczyszcanie manualne 260 zł
Equlibre +Hydraclin+masaż 290 zł
Equlibre +masaż 260 zł

Czas zabiegu – 40 minut 

ŹRÓDŁA URODY

 

Zabiegi pielęgnacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry z masażem i aplikacją serum:
1. Źródło nawilżenia – pielęgnacja skóry odwodnionej.
2. Źródło komfortu – pielęgnacja skóry ekstremalnie przesuszonej.
3. Źródło młodości – pielęgnacja anti-age.
4. Źródło napięcia – pielęgnacja skóry wymagającej działanie liftingującego.
5. Źródło czystości – pielęgnacja skóry mieszanej i tłustej.
6. Źródło delikatności i ukojenia– pielęgnacja skóry delikatnej, wrażliwej, alergicznej.
7. Źródło świeżości i blasku – pielęgnacja skóry zmęczonej, „szarej”.

Czas zabiegu – 50 – 60 minut 

Cena: 180 zł 

HYDRA SUMMUM TREATMENT 

Zabieg nawilżający i wypełniający

Zabieg wysoko skoncentrowanym kwasem hialuronowym wypełnia, wygładza i intensywnie nawilża skórę.

 MECHANIZM DZIAŁANIA

 HYDRA SUMMUM EXFOLIATOR

 Hydra Summum Exfoliator eliminuje martwe komórki naskórka i stymuluje proces odnowy komórkowej, przywracając cerze promienny blask. Dzięki żelowej konsystencji produktu i małym cząsteczkom, skóra jest delikatnie złuszczana i przygotowana do późniejszej pielęgnacji.

 HYDRA SUMMUM CONCENTRATE

 Po nałożeniu na twarz, szyję i okolice oczu za pomocą specjalnych technik, HYDRA SUMMUM. Koncentrat o wysokim stężeniu kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej pomaga wypełnić zmarszczki i działa jak prawdziwa „perfuzja” kwasu hialuronowego. Wnika w naskórek i tworzy film ochronny dla efektu, doskonale nawilżonej, jędrnej i komfortowej skóry.

HYDRA SUMMUM MASSAGE

Podczas pierwszej części masażu stosuje się ruchy drenażowe, które pomagają zmniejszyć zatrzymanie wody w celu wymodelowania i odmłodzenia twarzy. Podczas drugiego etapu stosowane są energiczne ruchy masażu w celu wygładzenia, przywrócenia skórze gęstości i blasku.

 HYDRA SUMMUM MASK

Maska HYDRA SUMMUM to najbardziej odświeżająca, nawilżająca i rewitalizująca kąpiel dla skóry. Maska jest wzbogacona w silnie nawilżające składniki aktywne takie jak was hialuronowy i kompleks Hydralogic. W połączeniu ze świeżą żelową konsystencją, Acticalm łagodzi odwodnioną skórę, której bariera jest często uszkodzona, co uniemożliwia jej prawidłowe pełnienie roli ochronnej.

REZULTATY

Po zakończeniu zabiegu skóra jest doskonale nawilżona i pełna komfortu. Zmarszczki i drobne linie są wygładzone. Skóra jest wypełniona i zrewitalizowana.

TARGET

Dla wszystkich, którzy chcą:

Wypełnić i wygładzić zmarszczki

Nawilżyć i złagodzić skórę

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Kuracja: 1 zabieg w tygodniu przez 3 tygodnie

Intensywny program odnawiająco- nawilżający: 1 HYDRA SUMMUM/1 HYDRADERMIE dla skóry odwodnionej/ 1HYDRA SUMMUM

 

Cena: 300 zł

Terapia łączona: 

Hydra Summum +Hydradermie Nawilżąjace 480 zł