Dłonie i stopy

French manicure

To technika lakierowania paznokci z zaznaczeniem bielą części wystającej paznokcia. To najczęściej i najchętniej wybierany zabieg na paznokcie, elegancki, ponadczasowy. Pasuje do każdego ubioru i na wszystkie okazje.

Cena:

Manicure – 60 zł 

Manicure z malowaniem – 70 zł

 

Manicure biologiczny

Zabieg zaczynamy od zmiękczenia skórek wokół paznokcia za pomocą specjalnego płynu. Następnie odsuwamy je delikatne i ewentualnie wycinamy cążkami. Nadajemy kształt płytce paznokciowej pilnikiem papierowym. Wyrównujemy nierówności, usuwamy pozostałości nachodzącego na płytkę naskórka oraz polerujemy powierzchnię paznokci za pomocą profesjonalnej frezarki. Do zabiegu manicure używamy delikatnego frezu z piaskowca, nienaruszającego wierzchniej warstwy  paznokcia.
Na paznokcie oraz wał paznokciowy nanosimy regenerującą oliwkę. Nawilżamy skórę dłoni profesjonalny kremem – Longue Vie Mains.

 

Czas zabiegu: 30 minut, Cena zabiegu – 60zł, z malowaniem 70zł

Manicure japoński

Czas zabiegu: 30 minut, koszt 70zł

Japoński manicure to zabieg, który polega na wcieraniu energicznymi ruchami specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Wszystkie składniki stosowanych preparatów są naturalne. Zabieg szczególnie polecany w pielęgnacji dłoni mężczyzn.

 

Maska parafinowa na dłonie

Dzięki zawartości naturalnych substancji natłuszczających wygładza, nawilża i pojędrnia skórę. Skuteczna dla osób cierpiących na reumatyzm.

Efekty:

  • rozgrzanie i ukrwienie,
  • zmiękczenie i uelastycznienie
  • nawilżenie,
  • gładkość.

Manicure Hybrydowy – GelColor ORLY

Efekty zabiegu:
Brylantowy połysk, jakiego nie uzyska się żadną inną metodą!
Błyskawiczne utrwalanie pod lampą.
Nie niszczy płytki paznokcia przy nakładaniu oraz zdejmowaniu żelu. Nie wymaga polerowania paznokci!

Informacje o zabiegu:
Manicure hybrydowy – GelColor ORLY przeznaczony jest dla klientek z naturalną płytką paznokci, które chcą, aby lakier utrzymywał się na ich paznokciach przez bardzo długi czas i miał perfekcyjny połysk bez zarysowań.

GelColor ORLY – jest delikatnym żelem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. Ta nowa generacja żelu powstała w laboratorium ORLY i jest pierwsza na świecie!
Manicure hybrydowy dedykowany jest paznokciom mocnym i zdrowym. Zabieg obejmuje opracowanie skórek, wymodelowanie kształtu paznokci oraz nałożenie kolejnych preparatów z systemu Gel Color ORLY. Ponadto nałożenie balsamu nawilżającego i olejku na paznokcie i skórki.

Manicure hybrydowy (jeden kolor/babyboomer/french)- 95 zł 

Manicure hybrydowy za zdobieniem – 105 zł 

Przedłużanie żelowe paznokci – 140 zł 

Żel na naturalnej płytce ( jeden kolor) – 110 zł 

Żel na naturalnej płytce (zdobienie/french/babyboomer) 130 zł 

Uzupełnienie stylizacji żelowej – 100 zł

 

 

Ściągnięcie hybrydy 20zł (jeżeli zabieg nie był wykonany w naszym salonie)

Pedicure Klasyczny

Efekty zabiegu:
Zadbane stopy są dla wielu z nas podstawą dobrego samopoczucia. Warto pamiętać, że zabieg pedicure należy wykonywać także ze względu na czynniki higieniczny oraz zdrowotny.

Informacje o zabiegu:
Zabiegi pedicure wykonujemy profesjonalną frezarką, metodą nieinwazyjną- nie wycinamy zrogowaciałego naskórka, ponieważ powoduje to nadmierne i wzmożone narastanie skóry, co przyczynia się do powstawania zrogowaceń ! Kapturki ścierne używane podczas zabiegu są jednorazowe, a ich gradacja dostosowana do potrzeb skóry.
W specjalnej kąpieli zmiękczamy naskórek stopy przez około 10 minut. Osuszamy stopy jednorazową serwetą fizelinową. Na zrogowaciały naskórek nanosimy silnie zmiękczający płyn. Po chwili zmiękczony naskórek usuwamy za pomocą frezarki, wygładzamy skórę. Nanosimy ziarnisty, odświeżający peeling i wykonujemy masaż stóp. Zmywamy pozostałości, osuszamy stopy.
Skracamy paznokcie, usuwamy skórki, nadajemy paznokciom odpowiedni kształt zapobiegający wrastaniu. Wyrównujemy płytkę, usuwamy pozostałości naskórka oraz polerujemy paznokcie przy pomocy frezarki – delikatnego frezu z piaskowca.
Nakładamy regeneracyjną oliwkę na paznokcie i wał paznokciowy, a w stopy wmasowujemy profesjonalnym krem – Longue Vie Pieds.

Cena:

Pedicure – 90 zł 

Pedicure z malowaniem – 100 zł 

Pedicure z hybrydą – 130 zł 

Pedicure klasyczny powinno się wykonywać raz w miesiącu

Pedicure kosmetyczny i leczniczy

Usunięcie zrogowaciałego naskórka, modzeli, odcisków, wrastających paznokci. W efekcie uzyskujemy zadbany i higieniczny wygląd stóp. Maska parafinowa na stopy przyniesie ulgę popękanym piętom, świetnie natłuści, działa bakteriobójczo.